wycieraczki samochodowe

i

Autor: pixabay.com Narzekasz na piszczące wycieraczki w samochodzie? Ten prosty trik powinien pomóc

Co za historia

Zaparkował na trawniku przed warszawską szkołą. Kartka za wycieraczką z wiadomością od dzieci rozczula

2024-02-22 13:47

Za wycieraczką zaparkowanego przed szkołą podstawową na Bielanach auta pojawiła się kartka. Ktoś zostawił ją za wycieraczką. - Tu kiedyś był trawnik. Teraz jest tu pana auto a my chcemy trawnik – głosi nadrukowany na kawałku papieru napis. Wiadomość została podpisana przez dzieci. Na zdjęciu, które pojawiło się w sieci widać, że samochód stoi na rozjechanym przez koła kawałku zieleni.

Zaparkował na trawniku przed warszawską szkołą. Kartka za wycieraczką z wiadomością od dzieci rozczula

Kierowca samochodu, który zaparkował na trawniku z pewnością nie spodziewał się takiego poranka. Zdjęcie auta z zatkniętą za wycieraczką kartką opublikował na platformie X (dawniej Twitter) Warszawski Alarm Smogowy. Sytuacja miała miejsce przed Szkołą Podstawową nr 133 im. Stefana Czarnieckiego na Bielanach.

Nie ma pewności, czy to rzeczywiście dzieci stoją za tą akcją. Sprawa jednak z pewnością rozgrzała internautów. - Mam nadzieję, że następnym razem będzie naklejka a nie kartka za wycieraczką – stwierdził w komentarzu jeden z użytkowników platformy X. - Trzeba zasłupkować jeszcze więcej legalnych miejsc. To z pewnością odstraszy od parkowania na trawniku – zauważa inny.

W grudniu pisaliśmy o innej kartce za wycieraczką, która rozzłościła internautów. Ktoś zostawił przy aucie na śląskich tablicach rejestracyjnych niemiłą wiadomość. - „Słoiku! Twoje miejsce parkingowe jest tam, gdzie masz zarejestrowany samochód, więc przestaw auto” – głosił komunikat. Więcej przeczytasz TUTAJ. 

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy w skróconej wersji. Czy zdałbyś test za pierwszym razem?

Pytanie 1 z 10
Czy w tej sytuacji kierowca ma obowiązek włączyć kierunkowskaz, by zasygnalizować zmianę pasa ruchu z lewego na prawy?
Sytuacja

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki