Zderzenie samochodów w tunelu pod Ursynowem. Pierwszy incydent w tunelu POW

2022-01-28 19:22
Zderzenie samochodów w tunelu pod Ursynowem. Pierwszy incydent w tunelu POW
Autor: Tomasz Radzik / Super Express Tunel pod Ursynowem

Zderzenie dwóch samochodów w tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy na Ursynowie. To pierwszy incydent, do jakiego doszło w nowo otwartym tunelu pod Ursynowem. Według wstępnych ustaleń policji, nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

Do zderzenia dwóch samochodów w tunelu pod Ursynowem doszło w piątek, 28 stycznia około godziny 17:20. - Tuż za wjazdem do tunelu od strony węzła Puławska zderzyła się honda i skoda - poinformował portal TVN Warszawa.

Kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi - poinformował Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Samochody, które zderzyły się w tunelu pod Ursynowem stoją na pasie awaryjnym i nie blokują ruchu. 

Ursynowski odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy wraz z tunelem pod Ursynowem o długości 2335 metrów został otwarty 20 grudnia ubiegłego roku.

Nie uwierzysz, co kierowcy wyprawiają w nowym tunelu pod Ursynowem. Wszystko się nagrało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE