Zdobył serca pasażerek autobusu miejskiego. Takich życzeń nie spodziewały się warszawianki!

i

Autor: UNSPLASH/FACEBOOK Zdobył serca pasażerek autobusu miejskiego. Takich życzeń nie spodziewały się warszawianki!

ZAWIESIŁ JE W CAŁYM AUTOBUSIE

Zdobył serca pasażerek autobusu miejskiego. Takich życzeń nie spodziewały się warszawianki!

2023-03-08 16:49

8 marca, Dzień Kobiet, to coroczne święto obchodzone już od 1910 roku! To tego dnia na każdym kroku w stolicy możecie spotkać handlarzy sprzedających kwiaty, bombonierki. Pewnie niemalże wszyscy partnerzy przygotowali coś ekstra dla swoich drugich połówek. Jednak na najlepszy pomysł wpadł kierowca autobusu miejskiego linii 112. Takich życzeń nie spodziewał się nikt!

Życzenia na Dzień Kobiet 2023. Co przygotował kierowca autobusu miejskiego?

Własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami do dzisiaj, nie dość, że są bardziej urokliwe, to pokazują ile pracy poświęciła nad nimi osoba obdarowująca. Jeżeli chcecie przygotować taki prezent dla drugiej połówki, pamiętajcie, rzeczy robione ręcznie z pewnością zostaną docenione i najpewniej zostaną w pamięci na dłużej niż te kupione.

Na genialny pomysł wpadł jeden z kierowców autobusów miejskich kursujących po stołecznych ulicach. Mężczyzna siedzący za kierownicą linii 112 przygotował kilka kartek z życzeniami dla pasażerek Warszawskiego Transportu Publicznego. Życzenia były poprzyklejane do wszystkich monitorów w pojeździe.

Spełnienia marzeń dla pasażerek Warszawskiego Transportu Publicznego, z okazji Waszego Święta, życzy kierowca tego autobusu – brzmiały.

Przekonajcie się sami! Jesteśmy pewni, że tymi życzeniami kierowca zdobył serca wszystkich pasażerek podróżujących 112-tką.

Życzenia na Dzień Kobiet 2023. Co przygotował kierowca autobusu miejskiego?

i

Autor: FACEBOOK/ARCHIWUM PRYWATNE Życzenia na Dzień Kobiet 2023. Co przygotował kierowca autobusu miejskiego?
Sonda
Kupujesz kwiaty na dzień kobiet?
Nasi Partnerzy polecają