Warszawa: Zejdź do kanałów jak powstańcy

2010-08-13 17:00

Chcesz zobaczyć zabytkowe kanały, którymi ewakuowali się powstańcy warszawscy? Zadzwoń do redakcji "Super Expressu" i szykuj się na sobotnią wyprawę zabytkowymi burzowcami.

Na wasze telefony czekamy dziś między godz. 11.00 a 11.20 pod nr 22 515-91-64. Pierwszych dwudziestu szczęśliwców pójdzie na niezwykłą wycieczkę po dziewiętnastowiecznych kanałach burzowych. Dzięki uprzejmości Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji będzie można za darmo wejść do zabytkowego kanału pod ulicą Karową i Krakowskim Przedmieściem. Takimi właśnie kanałami, ciemnymi, dusznymi i wilgotnymi, ewakuowali się powstańcy warszawscy we wrześniu 1944 roku.

Aby wybrać się na tę niezwykłą wycieczkę, należy mieć skończone 18 lat i dobre zdrowie. Uwaga! Należy pamiętać, by odpowiednio się ubrać - w kanale może być brudno i mokro. Szczęściarze zbierają się w sobotę o godz. 11.45 na rogu Karowej i Krakowskiego Przedmieścia (pod hotelem Bristol) przy samochodach firmy MPWiK.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE