Zielony labirynt pod Warszawą. Możesz pobłądzić na wielkim polu kukurydzy

2021-07-24 16:20
Zielony labirynt pod Warszawą. Atrakcja dla małych i dużych ukryta ogromnym na polu kukurydzy
Autor: Pixabay Zielony labirynt pod Warszawą

Zielony Labirynt to prawie cztery kilometry ścieżek ukrytych na wielkim polu kukurydzy. Niebanalna atrakcja dla dużych i małych odkrywców dosłownie „wyrosła” w Nieporęcie pod Warszawą. To jedyny na Mazowszu labirynt w polu kukurydzy! Nie masz pomysłu, gdzie spędzić weekend? Sprawdź, czy potrafisz wydostać się z labiryntu!

Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie wolnego czasu w niebanalny sposób? Spróbuj wydostać się z labiryntu pod Warszawą! W Nieporęcie na wielkim polu kukurydzy wyrósł Zielony Labirynt – atrakcja, która spodoba się zarówno małym, jak i dużym odkrywcom.

ZOBACZ TEŻ: Ale afera! Policja dorwała ducha w galerii w Warszawie. Ten mężczyzna od roku nie żyje

W tym roku labirynt, który z lotu ptaka wygląda jak gigantyczna kolba kukurydzy, ma aż 4 kilometry ścieżek wytyczonych pośród wysokich roślin. Cała zabawa polega na tym, by odnaleźć drogę do wyjścia. Co ciekawe, aby możliwe było utworzenie ciekawych ścieżek w labiryncie, najpierw musiał powstać szczegółowy plan geodezyjny.

Każdy chętny na przeżycie przygody przed wejściem do labiryntu otrzymuje mapę z precyzyjnie wytyczonymi korytarzami. Zaznaczone są na niej również punkty orientacyjne, których w tym roku jest sześć. Podczas wędrówki przez labirynt należy zebrać 12 pieczątek. Przejście 4-kilometrowego labiryntu zajmuje od około 1,5 godziny.

NIE PRZEGAP: Hulajnogą elektryczną pod koła samochodu! NAGRANIE z wypadku wywołuje dreszcze

Na zielonym terenie znajduje się również 3500 tys. metrów kwadratowych terenu rekreacyjno-piknikowego. Można tam poleżeć na leżakach lub rozłożyć kocyk i oddać się wakacyjnemu leniuchowaniu. Na dzieci czekają też bezpieczne łuki, proce i piaskownica. Na wygłodniałych odkrywców czekają również dwa foodtrucki.

Zielony Labirynt znajduje się w Nieporęcie, przy ul. Jana Kazimierza 219. Atrakcja czynna jest codziennie od godz. 10 do 20. Na miejsce można dojechać komunikacją miejską, podróżując liniami 705 i 735 (przystanek Lipy).

Ceny biletów:

  • bilet normalny - 25 zł
  • bilet ulgowy - 20 zł
  • bilet rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci) - 60 zł
  • bilet rodzinny 2+1 - 50 zł
  • Dzieci do 4. roku życia - wstęp bezpłatny

Kasa labiryntu czynna jest do godz. 18.

Należy pamiętać, że dzieci do 12 roku życia muszą przebywać w labiryncie pod stałą opieką rodziców. Zielony Labirynt nie prowadzi rezerwacji.

Ale afera. Policja dorwała ducha w galerii w Warszawie. Ten człowiek nie żyje od roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE