Makabra na torach w Pruszkowie. Ciało kobiety rozczłonkowane na kilkudziesięciu metrach

2021-07-23 11:51
Makabra na torach w Pruszkowie
Autor: Tadeusz Mróz Makabra na torach w Pruszkowie

Makabra na torach w Pruszkowie. Pociąg zabił kobietę. Przed godz. 9 na wysokości ulicy 3 Maja w Pruszkowie pędzący pociąg towarowy rozjechał kobietę. Według świadków zdarzenia siedziała na torach... Maszynista nie był w stanie wyhamować. Kolos dosłownie rozczłonkował ciało samobójczyni. Na miejscu trwają czynności policji, dojechał prokurator. Uwaga! ZDJĘCIA tylko dla osób o mocnych nerwach.

Do tego makabrycznego zdarzenia doszło przed godziną 9 na wysokości ulicy 3 Maja w Pruszkowie. - Do dyżurnego wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia na torach za stacją PKP. Według wstępnych ustaleń poszkodowana wtargnęła pod jadący pociąg towarowy, na torze w kierunku Warszawy. Kobieta poniosła śmierć na miejscu - przekazała nam kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Pociąg o gigantycznej masie przewoził materiały sypkie. Ciało kobiety zostało rozczłonkowane na kilkudziesięciu metrach. Według relacji świadków poszkodowana kobieta popełniła samobójstwo. Miała usiąść na torach i czekać na uderzenie pociągu. Służby wciąż jednak badają jak doszło do tego wypadku. - Na miejscu nadal pracują śledczy pod nadzorem prokuratora. Do zdarzenia doszło na tak zwanej szybkiej linii kolejowej, mogą występować w związku z tym utrudnienia w kursowaniu pociągów – podsumowała policjantka.

Tak wyglądają wraki po wypadku pod Mińskiem Mazowieckim. Kierowcy nie mieli szans na przeżycie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE