ZNIKNIĘCIE 17-letniej Wiktorii! Zakazany romans czy wielka tragedia?

2019-12-04 22:28 DAR, dryndak@se.com.pl
Zaginiona
Autor: MP Zaginiona

50-letni Michał M. omotał, rozkochał i uwiódł 17-letnią Wiktorię. Dwa tygodnie temu oboje zniknęli. Zrozpaczone matka i babcia nastolatki przeżywają prawdziwy dramat: dziewczyna od dwóch tygodni ma wyłączony telefon i nie daje znaku życia.

Nie wiemy gdzie jest nasza kochana Wikusia. Nie wróciła do domu i nie daje znaku życia. Martwimy się o nią. Uciekła pewnie z tym człowiekiem - mówi zrozpaczona rodzina nastolatki.

Wiktoria z Lesznowoli poznała Michał M. (50 l.) w ostatniej klasie gimnazjum. Miała wtedy 16 lat.  Nastolatka przyjeżdżała do jego córek w odwiedziny. Wszyscy wspólnie razem spędzali czas. Nieświadoma rodzina dziewczyny nawet nie przypuszczała, że między nią a mężczyzną może dochodzić do czegoś więcej. - Przecież on mógłby być jej ojcem! - mówi zrozpaczona pani Małgorzata Saszka, babcia dziewczyny.

Awantura na Targówku: wyrodny syn zrobił TO własnej matce!

Według niej Michał M. omotał Wiktorię do tego stopnia, że była gotowa zrobić dla niego wszystko. Nastolatka zmieniła się nie do poznania: uciekała z lekcji albo w ogóle nie chodziła do szkoły, zaczęła też znikać z domu i przesiadywać u niego w Wilczej Górze. Mężczyzna miał częstować ją alkoholem i zapraszać do łóżka. W jego domu często interweniowała policja, którą wzywała rodzina dziewczyny. - Jak tylko Wiktoria nie pojawiła się w domu o wyznaczonej godzinie, wiedziałam, że jest u niego. Dzwoniłam wtedy na policję i przywozili ją do domu - tłumaczy pani Małgorzata.

POLICJA OSTRZEGA: Nie funduj prezentów złodziejom i włamywaczom!

W kwietniu tego roku Michał M. (50 l.) tak upił Wiktorię, że straciła przytomność i trafiała do szpitala. Miała trzy promile alkoholu w organizmie! Policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce, zastali dziewczynę w jego łóżku. - Policja zadzwoniła do mnie o trzeciej w nocy, że wnuczka została zabrana z domu Michała M. i leży w szpitalu nieprzytomna. Myślałam, że z tego nie wyjdzie - opowiada babcia. Mimo to dziewczyna nie zerwała kontaktu z mężczyzną.

21 listopada Wiktoria wyszła do szkoły i już nie wróciła. Napisała jedynie SMS Nie wróciłam, ale wszystko ok. Jakby Michał dzwonił to nic mu nie mów najlepiej. Od tej pory nie ma z nią kontaktu. Jej zaginięcie zostało zgłoszone na policję: zarówno ona, jak i Michał M. są poszukiwani w całej Europie.

Wiktoria ma ok. 160 cm. wzrostu, często zmienia uczesanie i kolor włosów. Nastolatka nie wzięła ze sobą żadnych rzeczy z domu anie ze szkoły. 

Bardzo możliwe, że para przebywa w okolicach Broku lub Ostrowi Mazowieckiej, gdzie mężczyzna posiada działkę. Ale tak naprawdę mogą być wszędzie. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej pary proszę zgłaszać na policję lub do babci Wiktorii pod numer 517 656 312. 

Więcej o tej sprawie w programie Super Temat.