EDYTA GÓRNIAK Z SYNEM ALLANEM

i

Autor: Instagram EDYTA GÓRNIAK Z SYNEM ALLANEM

13-letni syn Górniak przyjmie w grudniu Pierwszą Komunię Świętą

2017-12-14 15:14

Nastoletni syn Edyty Górniak już wkrótce przyjmie sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Będzie to nie lada przeżycie dla religijnej gwiazdy. Na tę chwilę czekała aż 4 lata.

Edyta Górniak już wkrótce przyleci do Polski. Wokalistka spędzi w ojczyźnie aż trzy tygodnie. W tym czasie, oprócz pracy na planie "The Voice Kids", czeka ją niezwykle ważne, rodzinne wydarzenie. Jej ukochany syn Allan Krupa przyjmie Pierwszą Komunię Świętą. - W okresie świątecznym odbędzie się ważna dla gwiazdy uroczystość. Jej jedynak przyjmie wreszcie sakrament Pierwszej Komunii Świętej - powiedziała w rozmowie z "Na żywo" znajoma rodziny.

Tygodnik informuje, że Allan Krupa przyjmie sakrament w jednym z warszawskich kościołów, a nastolatkowi towarzyszyć będzie jedynie najbliższa rodzina. W przygotowaniach do Pierwszej Komunii Świętej chłopcu pomaga podobno jego mama chrzestna - Ula. To za jej sprawą diva przed laty się nawróciła i pogodziła z rodziną.

Dlaczego syn Górniak przyjmuje komunię tak późno?

Allan Krupa nie przystąpił do sakramentu wcześniej, gdyż kiedy miał 9 lat rodzice toczyli ze sobą zacięte boje. W tym czasie też Edyta Górniak wyznawała buddyzm. "Na żywo" twierdzi, że nastolatek dziś sam odczuwa duchową potrzebę przyjęcia Komunii Świętej.

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd w sylwestrową noc. Górniak odebrała koronę Maryli

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE