14-letnia córka Nataszy Urbańskiej stawia pierwsze kroki na scenie. "Jest cholernie zdolna i pracowita"

2022-08-13 11:30

Natasza Urbańska (45 l.) spełnia się nie tylko w roli aktorki i piosenkarki, ale również mamy nastoletniej Kaliny (14 l.). Dziewczyna planuje iść w jej ślady i stawia już pierwsze kroki na scenie. Urbańska zdaje sobie jednak sprawę, że kariera artystki związana jest z bardzo ciężką pracą. Czy jej córka da radę w bezlitosnym świecie show-biznesu? Aktorka nie ma wątpliwości.

14-letnia córka Nataszy Urbańskiej stawia pierwsze kroki na scenie

i

Autor: AKPA/Niemiec

Natasza Urbańska to aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna, a także piosenkarka i prezenterka. Od 1993 roku związana jest z teatrem muzycznym Studio Buffo. Zagrała również rolę Anny w filmie "365 dni" i "365 dni: ten dzień". Prywatnie Urbańska jest mamą prawie 14-letniej Kaliny, której doczekała się z Januszem Józefowiczem.

W rozmowie z "Co za tydzień" gwiazda wyznała, że jej córka zaczyna stawiać pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Dziewczyna od niedawna bierze udział w spektaklu "Metro", gdzie lata wcześniej debiutowała jej matka. Kariera artystyczna wiąże się jednak nie tylko ze sławą, ale również ciężką pracą. Czy Kalina jest na to gotowa?

Jest silna psychicznie, bo jest córką reżysera i Nataszy. Ona już ma grubą skórę. Jest pracowita, jest cholernie zdolna i pracuje nad sobą, ale to jeszcze jest nastolatka. Jeszcze dwa lata temu nie chciała być artystką. A gdy przy okazji 30-lecia "Metra" zobaczyła swoich rówieśników, nagle powiedziała, że chce występować. I wykonała tę pracę, i chodziła na zajęcia. Zresztą ona od lat uczestniczy w szkółce przy "Buffo" — powiedziała Urbańska.

Aktorka jest dumna ze swojej córki i wróży jej świetlaną przyszłość. W jednym z wywiadów podkreśliła jednak, że dziewczyna musi spełniać pewne warunki, żeby występować na scenie. Najważniejszym z nich jest zdawanie z klasy do klasy. Urbańska nie wymaga od córki, żeby miała same piątki, ale musi zaliczać wszystkie przedmioty. Dziewczyna bardzo się stara i radzi sobie z łączeniem teatru i szkoły. Mama ją w tym wspiera.

Widzę, ile daje jej to szczęścia, ale to jest też ciężka praca. Ja o tym wiem, ona też już powolutku o tym wie. Bo w teatrze albo jesteś najlepszy i widz to natychmiast czuje, albo nie widać cię na tej scenie. Kalina ma ogromną wrażliwość, ale ma zupełnie inne podejście, ona nie jest mną. Ona sobie wypracuje to po swojemu. Trzymam kciuki, będę ją wspierać, jak tylko mogę — powiedziała w "Co za tydzień".

Myślicie, że Kalina zrobi wielką karierę?

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski
Sonda
Czy Natasza Urbańska powinna wziąć udział w eliminacjach do Eurowizji 2023?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki