15-letnia Viki Gabor zrobiła tatuaż na dłoni?!

i

Autor: AKPA/Podlewski, Instagram/@vikigaborofficial

Odważna ozdoba

15-letnia Viki Gabor zrobiła tatuaż na dłoni?! Jest ogromny

2022-08-08 9:14

Viki Gabor (15 l.) jest jedną z najmłodszych gwiazd polskiego show-biznesu. Z uwagi na swój dojrzały wygląd, odważne stylizacje i mocne, sceniczne makijaże, nastolatka często mierzy się z krytyką, a nawet hejtem ze strony internautów. Viki nie przejmuje się jednak nieprzychylnymi komentarzami. Ostatnio postawiła na kolejną, nietypową ozdobę.

Viki Gabor to zaledwie 15-letnia wokalistka, której ogromną popularność przyniosło zwycięstwo w 17. edycji Eurowizji Junior. Ten ogromny sukces sprawił, że kariera młodziutkiej gwiazdy nabrała tempa i niedługo później wydała swój debiutancki album studyjny. Obecnie Viki Gabor występuje na największych imprezach muzycznych w Polsce. Fani mieli okazję usłyszeć ją podczas "Sylwestra marzeń z Dwójką", Polsat SuperHit Festiwalu oraz festiwalu Top of the Top w Sopocie.

Odważne stylizacje, mocny makijaż i dojrzały wygląd Viki budzą wiele kontrowersji. Swego czasu internauci zarzucili jej, że poddała się zabiegowi powiększania ust. Nastolatka zdementowała te plotki w rozmowie z "Super Expressem", tłumacząc, że żaden lekarz nie podjąłby się integrowania w urodę tak młodej osoby. Ostatnio dziewczyna zrobiła sobie kolczyk w nosie, co również nie uszło uwadze jej fanów. Teraz nastolatka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać… tatuaż na dłoni. 

Tatuaż Viki

i

Autor: Instagram/@vikigaborofficial

Fani szybko zaczęli dopytywać dziewczynę o nową ozdobę. Okazuje się jednak, że tatuaż jest zrobiony z henny, a zatem utrzyma się na skórze do kilku tygodni. 

Tatuaż Viki2

i

Autor: Instagram/@vikigaborofficial

Zobacz zdjęcia Viki Gabor w naszej galerii!

Viki Gabor podczas festiwalu w Opolu
Sonda
Lubisz muzykę Viki Gabor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE