Zaskakujące

43-letnia Dorota Gardias ogłosiła cudowne wieści, a ludzie zmieszali ją z błotem. "W tym wieku?"

2023-08-03 10:37

Dorota Gardias (43 l.), gwiazda telewizji TVN, ma się najwyraźniej lepiej niż kiedykolwiek. Cała w skowronkach ogłosiła cudowną nowinę, ale chyba nie spodziewała się tak ostrej reakcji ze strony ludzi. Na prezenterkę pogody wylała się krytyka. Czym Dorota Gardias zasłużyła sobie na coś takiego? Znalazły się osoby, którym nie spodobała się jej wiadomość. "W tym wieku?", przecierają oczy ze zdumienia.

Dorota Gardias, znana prezenterka pogody w TVN, nie zdążyła jeszcze nacieszyć się rezydencją na Roztoczu, a już została właścicielką kolejnego domu w "polskiej Toskanii". 43-letnia Gardias w lutym chwaliła się zakończeniem remontu 100-letniego domu we wsi Chlewiska, a teraz w tej samej miejscowości kupiła drugi dom. Wielu fanów zadaje sobie pytanie: po co? W rozmowie z "Faktem" prezenterka wyjawiła, że chciałaby, by dom przypominał jej o dzieciństwie. Chciałaby go urządzić w ekologiczny sposób. "Z mamą wymyśliłyśmy, że będzie tam (w stodole - przypis red.) stało wielkie drewniane łóżko z siennikiem. Kiedy w dzieciństwie przyjeżdżałam do babci, to na takim spałam. Łóżko już robi lokalny stolarz. Będzie siennik z prawdziwej słomy i lniane prześcieradła, żeby poczuć zapach siana. Poduszki będą wypchane nie pierzem, a łuską z kaszy gryczanej, bo ma to dobry wpływ na zdrowie - zdradziła Dorota Gardias. Wylała się na nią ogromna krytyka.

43-letnia Dorota Gardias ogłosiła cudowne wieści, a ludzie zmieszali ją z błotem. "W tym wieku?"

Dorota Gardias kontynuowała, że drugi dom ma być przeznaczony do "przyjemnego spędzania wolnego czasu", a ludzie zastanawiają się, czy w takim razie w pierwszym domu ten czas będzie "nieprzyjemny"? Na prezenterkę wylała się fala krytyki. Chyba nie takiej reakcji spodziewała się gwiazda TVN po ogłoszeniu cudownych - dla siebie - wieści.

- W tym wieku? Ja nawet połowy kredytu na mieszkanie jeszcze nie spłaciłam - dziwi się jedna z internautek. - Nie rozumiem. Kto tym ludziom płaci takie pieniądze, że na wszystko ich stać? (...) Czym się ona jeszcze nie chwaliła... (...) Ciekawe, jak drogie będzie to spanie na sianie. (...) A jeszcze nie tak dawno żebrała o pomoc, bo "jej ciężko" (...) - czytamy komentarze pod artykułem serwisu WP Kobieta.

Cóż, wygląda na to, że Dorota Gardias na własnej skórze przekonała się o prawdzie starej jak świat: ludzie nie przepadają, gdy ktoś chwali się swoim bogactwem, a najwyraźniej tak fani odebrali opowiadanie o kupnie drugiego domu. Myślicie, że krytycy doczekają się odpowiedzi prezenterki? Będziemy obserwować tę sprawę.

Galeria zdjęć: Dorota Gardias nago. Wystawa "Przedwieczne"

Sonda
Co myślisz o tym, że Dorota Gardias kupiła drugi dom?
Dorota Gardias: Miałam koronawirusa, sąsiedzi omijają mnie szerokim łukiem.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany