Mamy zdjęcia

76 letni ksiądz z "Plebanii" w jacuzzi z młodą aktorką. Włodzimierz Matuszak prężył gołą klatkę piersiową

2023-09-18 5:31

Włodzimierz Matuszak ma 76 lat i nadal jest w świetnej formie. Z pewnością jest to zasługa aktywnego stylu życia, ale również dużo młodszej ukochanej. Aktor, którego wszyscy znamy z roli proboszcza Antoniego z serialu "Plebania", wybrał się ostatnio na basen ze swoją ukochaną Karoliną Nolbrzak (42 l.). Gwiazdor dumnie pręży gołą klatę w jacuzzi.

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak są ze sobą od 10 lat. Aktorzy poznali się na planie serialu "Plebania" i podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Początkowo mało kto dawał im szansę na trwały związek, głównie ze względu na dużą różnicę wieku. W końcu Karolina miała wtedy zaledwie 32 lata, a jej partner o 34 więcej. Miłość jednak przetrwała i zakochani są ze sobą do dziś i, jak się okazuje, lubią spędzać ze sobą czas.

Pluskali się w basenie

Aktorzy wybrali się ostatnio na pływalnię. Naciągnęli na głowę czepki, a na nos okulary i przepłynęli kilka długości basenu. Kiedy spalili już odpowiednią liczbę kalorii, postanowili zrelaksować się w jacuzzi, w którym pod ciśnieniem wody masowali plecy. Aktor poczuł taki przypływ sił witalnych, że dumnie prężył swoją klatkę piersiową przy powabnej partnerce.

ZOBACZ: Weronika Rosati OSKARŻA Piotra Adamczyka: "Okaleczył mnie na całe życie". A teraz zaczął jej szkodzić?! Jeszcze nigdy tyle nie ujawniła! Wstrząsający wpis i ZDJĘCIA

Matuszak dla ukochanej zmienił swoje życie

Warto zaznaczyć, że aktor zmienił swój styl życia właśnie w momencie, w którym związał się z Karoliną. Już na samym początku związku postanowił zrezygnować ze swojego nałogu. - Nie palę od stycznia tego roku i jestem pewien, że najtrudniejszy okres mam za sobą - opowiadał w "Rewii". - Nie jest łatwo zerwać z paleniem, ale na pewno warto to zrobić. Chęć zapalenia pojawia się w stresowych sytuacjach, a tych przecież nikomu nie brakuje. Tyle że złudne jest uczucie, iż papieros uspokaja - tłumaczył.

Zobaczcie galerię ze zdjęciami.

Znani mieszkańcy domu opieki w Skolimowie. Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 10
Największy hit muzyczny Jerzego Połomskiego to...
Listen on Spreaker.