Gwiazda telewizji przeprasza

86-letnia Krystyna Loska spowodowała kolizję samochodową. Chciała odjechać z miejsca zdarzenia. MAMY ZDJĘCIA

2023-07-12 4:35

Krystyna Loska (86 l.) ma za sobą pechowy dzień. Ikona telewizji przyjechała do centrum Warszawy swoim luksusowym autem i, niestety, spowodowała kolizję. Próbując wyjechać spod jednego ze sklepów, niefortunnie skręciła kierownicą i zarysowała zaparkowane tuż za nią auto. Nic nie zauważając Krystyna Loska chciała odjechać z miejsca zdarzenia, ale uwagę zwrócił jej świadek... Zobaczcie nasze zdjęcia.

Krystyna Loska spowodowała kolizję samochodową. Chciała odjechać z miejsca zdarzenia. MAMY ZDJĘCIA

Krystyna Loska za dwa tygodnie skończy 86 lat. Kultowa spikerka jest w świetnej formie i prowadzi aktywne życie. W poniedziałek przyjechała do tłocznego centrum stolicy swoją elegancką srebrną toyotą. Zaparkowała przy ulicy, by na chwilę wstąpić do salonu fryzjerskiego po kosmetyki. Wtedy doszło do nieprzyjemnego zdarzenia.

- Cofałam i zahaczyłam autem o zaparkowany obok samochód - przyznaje nam pani Krystyna Loska. - Ale zostawiłam kartkę ze swoim adresem i numerem telefonu. Pomógł mi w tym uprzejmy rowerzysta - tłumaczy się gwiazda.

Rowerzysta zatrzymał Krystynę Loskę

Według świadków zdarzenia pani Krystyna chciała odjechać z miejsca kolizji. Prezenterka nie ukrywa, że tak właśnie było.

- Tak, to prawda. Ja początkowo nie zauważyłam, że coś się stało. To było lekkie obtarcie. Rowerzysta zapukał w moją szybę. Gdy wyszłam z samochodu, pokazał mi, że zarysowałam komuś zderzak. Zobaczyłem wtedy, że mój samochód także jest obtarty - relacjonuje nam Loska.

Na kartce pozostawionej pod wycieraczką szyby uszkodzonego auta pani Krystyna poprosiła właściciela pojazdu o kontakt. Jednak jeszcze do niej nie zadzwonił. Ma nadzieję, że kartka nie zginęła.

Krystyna Loska przeprasza za kolizję

Gwiazda po zdarzeniu, które spowodowała, bije się w pierś.

- Bardzo przepraszam, że doszło do takiego zdarzenia. I to po tylu latach jazdy - mówi „Super Expressowi” mama Grażyny Torbickiej.

Każdemu może się to zdarzyć. A pani Krystyna pokazała, jak należy zachować się w takiej sytuacji.

Widać jednak, że sytuacja ją zestresowała, więc po kolizji udała się na lody. Tak dla pocieszenia.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała kolizja z udziałem Krystyny Loski.

Sonda
Lubiłaś/eś oglądać Krystynę Loskę w TVP?
Justyna Steczkowska bezwzględnie łamie przepisy drogowe
Listen on Spreaker.