Adam Zdrójkowski na dobre zapomniał o byłej dziewczynie: „Życie prywatne Wiktorii to tylko jej sprawa”

2022-03-10 7:00

Adam Zdrójkowski (22 l.) nie płacze już po zerwaniu z Wiktorią Gąsiewską (23 l.). Aktor w wymownych słowach opisał, co łączy go z eks partnerką oraz przekazał, że nie zamierza mieszać się w jej życie prywatne.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się kilka lat temu, na jednym z castingów do produkcji telewizyjnej. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, nic więc dziwnego, że poznali się właśnie w takich okolicznościach. Przez lata kolegowali się, ale dopiero wspólna praca na planie serialu „Rodzinka.pl” zbliżyła ich do siebie na tyle, że poczuli wobec siebie silniejsze uczucie. Od tamtej pory ich związek był często komentowany w mediach, a oni sami zyskali wiele ciekawych propozycji zawodowych, które ukształtowały ich kariery. Nikt nie spodziewał się, że miłość wygaśnie. W listopadzie 2021 roku media obiegła smutna nowina o rozpadzie ich związku. Było to szczególnie trudne dla Adama Zdrójkowskiego, który w jednym z wywiadów wyznał, że jest mu bardzo przykro. Jak dziś wygląda ich relacja?

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska go ZDRADZIŁA?! Przybity Zdrójkowski przerywa milczenie po TYCH zdjęciach paparazzi!

Adam Zdrójkowski już nie płacze po Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska początkowo wolała nie wypowiadać się w mediach o rozstaniu z byłym ukochanym Adamem Zdrójkowskim. Wszystko zmieniło się po opublikowaniu zdjęć paparazzi, którzy przyłapali aktorkę w ramionach tancerza Jakuba Lipowskiego. Media sugerowały wówczas, że to on jest powodem rozstania dwójki zakochanych.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu, Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania – opisywała Wiktoria na Instagramie. 

Adam Zdrójkowski przez długi czas nie chciał komentować rozstania z Gąsiewską oraz ich obecnej relacji. Dopiero niedawno opowiedział co nieco na ten temat. Wygląda na to, że wyleczył już złamane serce.

Mamy wspólne projekty i kontakt między nami jest. Jesteśmy znajomymi, a temat rozstania jest już dawno zamknięty. Dalej się szanujemy, traktujemy się profesjonalnie. Ale życie prywatne Wiktorii to tylko jej sprawa – powiedział Adam Zdrójkowski w rozmowie z "Faktem".

Zobacz w galerii, jak rozwijała się miłość Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego

Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE