Adam Zdrójkowski szczerze o relacjach z bratem

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Gałązka

Szok!

Adam Zdrójkowski szczerze o relacjach z bratem. Mieli "ciche dni" przez 8 lat!

2023-01-30 22:35

Adam Zdrójkowski (23 l.) to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Jego brat-bliźniak, Jakub, również został aktorem i ma na swoim koncie kilkanaście ról. Relacji Adama i Kuby daleko jednak do idealnej. Bracia nie odzywali się do siebie aż 8 lat!

Adam Zdrójkowski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, któremu ogromną popularność przyniosła rola Kuby Boskiego z serialu "Rodzinka.pl". Gwiazdor ma na swoim koncie również inne role w produkcjach takich jak np. "Pierwsza miłość", "Blondynka" czy "Komisarz mama". Pracuje również jako prezenter telewizyjny. 

Adam Zdrójkowski ma brata-bliźniaka, Jakuba, który również jest aktorem. Chłopak ma na swoim koncie kilkanaście ról. Grał m.in. Nikodema Kowalskiego w "Kowalscy kontra Kowalscy" czy Bogdana w "Barwach szczęścia". Okazuje się, że Adam i Jakub nie mieli zażyłych relacji. 

Adam i Jakub Zdrójkowscy nie odzywali się do siebie przez lata. "Obaj jesteśmy uparci"

Bracia Zdrójkowscy długo nie mogli się porozumieć. Wpływ na taki stan rzeczy miały ich charaktery, a konkretniej upartość. W rozmowie z "Co za tydzień" z 2022 roku Adam Zdrójkowski wyjawił, że on i jego brat mieli "ciche dni" przez 8 lat! 

- Mamy kompletnie różne charaktery. Obaj jesteśmy uparci i to długo nie pozwalało nam się zaprzyjaźnić. [...] Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale… obyło się bez rozlewu krwi. Nie jesteśmy typowymi bliźniakami. Całe życie mieliśmy osobne pokoje, osobne zabawki, inne grono znajomych i zainteresowania. Ale kiedy trzeba, stajemy za sobą murem. Mamy w sobie wsparcie - powiedział.

Obecnie bracia mogą na siebie liczyć i mają dobry kontakt, ale wciąż daleko im do najlepszych przyjaciół.

- Wciąż jest to dość szorstka przyjaźń. Choć w porównaniu z tym, co było kilka lat wcześniej, jest dużo lepiej. Myślę, że mamy z Adamem podobny gust, jeśli chodzi o dziewczyny [...]. Obaj mamy twarde, dominujące charaktery, jesteśmy indywidualistami i lubimy mieć rację. To mieszanka wybuchowa i… domena większości braci bliźniaków - dodał Jakub.

Adam Zdrójkowski pędzi 125km/h w terenie zabudowanym
Sonda
Masz rodzeństwo?

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany