Agata Młynarska z siniakami na twarzy! To synowa tak ją urządziła!

2022-05-19 22:39
Agata Młynarska z siniakami na twarzy! To synowa tak ją urządziła!
Autor: akpa Agata Młynarska z siniakami na twarzy! To synowa tak ją urządziła!

Agata Młynarska (57 l.) wrzuciła do sieci zdjęcia, na których widać ogromne siniaki na jej twarzy! Jednak bardziej szokujące jest to, że dziennikarka przyznała, że wygląda tak przez swoją synową Sylwię. Co tam się dzieje?!

Agata Młynarska od zawsze z wielkim zachwytem mówi o swojej rodzinie, szczególnie o synach, którzy robią zawrotne kariery. Młodszy z nich, Tadeusz, na co dzień mieszka w Stanach, ale podróżuje po całym świecie. Jest bowiem wziętym operatorem filmowym. Przez to, Agata nie widuje go tak często jakby chciała. W końcu jednak udało się im spotkać, a szczęśliwa gwiazda od razu pochwaliła się zdjęciami w sieci.

Taka synowa to skarb?

Młynarska cieszy się, że udało się jej zobaczyć nie tylko z ukochanym synem, ale również jego żoną Sylwią. Agata nie ukrywa, że uwielbia swoją synową. Obala tym samym powszechny stereotyp o relacjach teściowa-synowa. Chociaż patrząc na zdjęcia Młynarskiej trudno w to wielkie uczucie uwierzyć...

Młynarska w rękach synowej

Agata pokazała zdjęcia, na których ma przyklejone specjalne plastry na twarzy, a na czole ogromny siniak. Okazuje się, że celebrytka poddała się specjalnemu zabiegowi, który ma sprawić, ze będzie wyglądała jak milion dolarów. Niestety, zanim to się stanie, będzie musiała chwilę pocierpieć. Co ciekawe, to właśnie Sylwia tak "załatwiła" swoją znaną teściową:

"Jestem po masażu limfatyczno - powięziowym twarzy. Jest bolesny, w niczym nie przypomina tradycyjnego a jego celem jest pobudzenie przepływu limfy, lepsze ukrwienie a finalnie zdrowszy, bardziej świeży wygląd twarzy. W utrzymaniu tego efektu pomagają specjalne plastry. Moja synowa Sylwia, której pasją jest rehabilitacja twarzy, po ukończeniu @facemodeling_academy zafundowała mi seans,którego efekty widzicie. Na razie nie wyglądam reklamowo ale szczerze i bez ściemy pokazuję jak wygląda twarz 57 letniej babki po wieloletniej terapii sterydowej."

Agata Młynarska: Seks nigdy nie był dla mnie tematem tabu
Sonda
Poddałabyś się takiemu zabiegowi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE