Pokazała się w bikini

Agnieszka Dygant zrzuciła ciuszki na plaży w Juracie. Aktorka martwi się, że jest ZA CHUDA [ZDJĘCIA]

2023-07-16 12:00

Agnieszka Dygant skończyła w tym roku 50 lat, ale ma figurę nastolatki. Aktorka zawitała właśnie do swojej ulubionej Juraty. I choć zachwycała innych plażowiczów, skrywała się za parawanem. Bo choć mogliby pozazdrościć jej figury, ona ostatnio martwi się, że jest zbyt szczupła. - Mam nadzieję, że nie będę znikać - powiedziała niedawno.

Agnieszka Dygant zrzuciła ciuszki na plaży w Juracie. Aktorka martwi się, że jest ZA CHUDA [ZDJĘCIA]

Agnieszka Dygant nie wyobraża sobie wakacji bez wyjazdu nad polskie morze. I choć na plaży w Juracie ludzi jak mrówek, jej świetnie się tam wypoczywa. - Są miejsca, do których wracam jak bumerang - żartuje sama aktorka na swoim Instagramie.  

Agnieszka zabrała do Juraty 13-letniego syna Xawerego i swoją mamę. Na plaży zgadała się też z przyjaciółką, z którą przez lata grała w serialu "Prawo Agaty" - Darią Widawską (46 l.). Ta na plaży unikała rozbierania się i wylegiwała się na kocu w koszulce i spodenkach. ZOBACZ: Daria Widawska wystawiła nogi do słońca. Aktorka "39 i pół" walczy z pogodą w Juracie. Mamy zdjęcia

Agnieszka Dygant w bikini

Agnieszka Dygant zrzuciła ciuszki. I choć zasłaniała się parawanem, plażowicze mogli dostrzec jej obłędną figurę - wytrenowany, płaski brzuch i kształtny biust. Aktorka wyglądała świetnie, ale ostatnio sama martwi się o swoje ciało.

- Im jestem starsza, tym bardziej jestem szczupła, więc mam nadzieję, że to nie będzie w taką stronę, że będę znikać – powiedziała niedawno w jednym z wywiadów. - Ale genetycznie cała linia od mojego ojca jest bardzo szczupła, więc chyba tutaj idę w tym kierunku, o ile tak dalej będzie, bo jak wiemy, czasem może się zdarzyć coś zdrowotnie takiego, co wywróci nasz metabolizm i to się wszystko zmieni - dodała z obawą.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Agnieszka Dygant prezentuje się na plaży.

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Sonda
Czy uważasz, że Agnieszka Dygant to dobra aktorka?
Listen on Spreaker.