Sienkiewicz

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Sienkiewicz

A to zaskoczenie!

Agnieszka Sienkiewicz odcina się od Kościoła! Mówi otwarcie dlaczego podjęła taką decyzję

2022-12-13 19:30

Agnieszka Sienkiewicz jest znana widzom z wielu seriali m.in. "Przyjaciółki", czy "M jak miłość". Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Okazuje się jednak, że nie zamierza w żaden sposób narzucać im wiary katolickiej. Aktorka przyznała właśnie, że nie pod drodze jej z naukami, które głoszą księża.

Agnieszka Sienkiewicz od lat chętnie gra przede wszystkim w serialach. Każdą wolną chwilę spędza ze swoimi córkami: sześcioletnią Zosią i trzyletnią Marysią. Szczególnie teraz, gdy są przygotowania do świąt Bożego Narodzenia skupia się na wspólnym dekorowaniu domu i pisaniu listów do św. Mikołaja. Aktorka postanowiła też odpowiedzieć na pytania swoich fanów na Instagramie. Jedno z nich dotyczyło właśnie zbliżających się świąt. Okazało się, że Sienkiewicz nie specjalnie toleruje nauki wygłaszane w kościele. 

Agnieszka Sienkiewicz odcina się od Kościoła

Jeden z Internautów zapytał się Sienkiewicz: "jak spędza pani święta Bożego Narodzenia. Czy ma on też wymiar duchowy, związany z wiarą?". Aktorka chętnie i obszernie odpowiedziała na to zagadnienie. Okazuje się, że Agnieszce nie jest po drodze z naukami Kościoła.

"Od wielu lat jestem bardzo daleka od Kościoła katolickiego, co nie oznacza, że nie uznaję wiary i tradycji. Uczę moje dzieci, czym jest Boże Narodzenie, co ten dzień oznacza w chrześcijaństwie, że to nie tylko Święty Mikołaj, ale na pasterkę nie chodzimy...", zaczęła aktorka i dodała:

"Moje dzieci wychowują się w tolerancji do par homoseksualnych i wśród nich, moje dzieci wychowuję w przekonaniu o niezależności kobiet i o tym, że tylko one decydują o sobie, że nie muszą wychodzić za mąż i rodzić dzieci, jeśli nie będą chciały, więc niestety nie po drodze mi z tym, czego uczą z ambony".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany