Ciężarna Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. To nie koniec złych wiadomości. Jest zdjęcie z izolacji

2021-03-16 20:48
Ciężarna Agnieszka Włodarczyk i jej partner mają koronawirusa. Tak wyglądają na kwarantannie
Autor: Instagram

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się dziecka ze sportowcem Robertem Karasiem. U aktorki widać już spory brzuszek, Włodarczyk ekscytuje się urokami ciąży. Ostatnio narzekała, że źle się czuje. Okazało się, że ma koronawirusa. Gwiazda niedawno przebywała na egzotycznych wakacjach, ale do zakażenia doszło gdzie indziej! Teraz przebywa na kwarantannie. Zobacz, jakie zdjęcie dodała. Co z jej partnerem?

Agnieszka Włodarczyk jeździła po świecie w pandemii, jak wiele innych gwiazd. Wygrzewała się w egzotycznych miejscach, co relacjonowała na swoim Instagramie. Aktorka spędzała wakacje na Bali, gdy już wiedziała, że jest w ciąży. Po powrocie do Polski ogłosiła radosną nowinę w mediach społecznościowych. Ojcem dziecka jest Robert Karaś. Włodarczyk skarżyła się ostatnio na ból głowy, trzaskanie w kościach i nieustający katar. 

ZOBACZ: Gwiazdor "M jak miłość" przeżył chwile grozy z dziećmi. W tym momencie miał strach w oczach! [Nagranie]

Agnieszka Włodarczyk poinformowała, że ma koronawirusa!

ZOBACZ: Fanka naraziła się Narożnemu. Poszło o dziecko, szokujące słowa! Gwiazdor disco polo jest wściekły!

Anna Mucha udaje orgazm

To nie koniec złych wiadomości! Ukochany Włodarczyk również jest zakażony. W dodatku para nie zaraziła się latając po świecie, ale w ojczystym kraju:

Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE