Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Wiemy, co będzie robiła

2019-12-13 6:00
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: wbf

Ten rok był dla niej jednym wielkim koszmarem. Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) w sierpniu pochowała swojego męża Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.). Dziennikarka postanowiła jednak otrzeć łzy i wrócić do normalnego życia. Jak dowiedział się „Super Express”, gwiazda od nowego roku wraca do pracy. Nie zobaczymy jej jednak w telewizji. Agnieszkę usłyszymy w radiu. Wszystko wskazuje na to, że pomógł jej kolega z TVN Kuba Wojewódzki (56 l.).

Agnieszka po śmierci Piotra, odcięła się od życia publicznego i zawiesiła swoją karierę. Mogliśmy ją zobaczyć jedynie na dwóch premierach filmu jej męża „Ukryta gra” w Gdyni i Warszawie. Dziennikarka potrzebowała czasu, aby nabrać sił i wiatru w żagle. I stało się. Wdowa po milionerze podjęła ważną decyzję.
Od nowego roku wraca do pracy – zdradza nam osoba z jej otoczenia. Jak udało nam się dowiedzieć, na razie nie zobaczymy jej w telewizji. – Będzie pracowała w newonce.radio – dodaje nasz rozmówca. Jak udało nam się ustalić, będzie miała własną audycję, w której ma poruszać kobiece tematy.

W podjęciu tej decyzji pomógł Agnieszce jej serdeczny długoletni kolega Kuba Wojewódzki. Bardzo ją wspierał w trudnych chwilach i to on namówił ją do współpracy z tym radiem. Sam bowiem ma tam swoją audycję w każdy w poniedziałek, którą prowadzi z Piotrem Kędzierskim (37 l.). Jak na razie o powrocie do TVN nie ma mowy. – Agnieszka chce wracać małymi kroczkami – mówią jej znajomi.
Na razie jej posadę w „Ameryka Express” w TVN przejęła specjalistka od kulinariów Daria Ładocha (36 l.).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE