Aleksandra Nieśpielak

i

Autor: AKPA

Aleksandra Nieśpielak

50-letnia aktorka zaliczyła wstydliwą wpadkę w bikini. Bardzo odważne zdjęcia

2023-06-06 12:29

Aleksandra Nieśpielak (50 l.) to jedna z najseksowniejszych polskich aktorek. W czasie przerwy w spektaklach, odpoczywała ona na plaży w Mielnie. Korzystając ze słonecznej pogody nad Bałtykiem, Nieśpielak wskoczyła w strój kąpielowy i zrobiła sobie kilka seksownych zdjęć. Zaliczyła przy tym małą wpadkę.

Aleksandra Nieśpielak ma Autorski Teatr Muzyczno-Komediowy O! La! La! Teatr, z którym jeździ po Polsce. Będąc w Mielnie, aktorka postanowiła się poopalać korzystając z pięknego słońca. - Plaża pusta. Sztos! - napisała Nieśpielak na Instagramie i wrzuciła kilka zdjęć z plaży. Na jednej z umieszczonych fotografii, aktorka zaliczyła wstydliwą wpadkę. Spod stanika wysunął się jej bowiem sutek, czego najprawdopodobniej nie zauważyła publikując wpis. - Nawet prawy sutek poczuł wiatr wolności - napisał jeden z internautów.

Przypomnijmy, że Aleksandra Nieśpielak słynie z odważnych zdjęć z bałtyckiej plaży. W 2018 roku pokazała się nago na piasku. Przypalała także papierosa topless. Tamte fotografie wywołały sporą sensację. Czy podobnie będzie z tymi?

Syn gwiazdy "Barw szczęścia" przeszedł operację! "Krew sika na boki, kość na wierzchu". Drastyczny opis!

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Sonda
Podoba Ci się Tamara Arciuch?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany