Sensacyjne doniesienia o Alicji Bachledzie-Curuś i jej narzeczonym! Spływają gratulacje!

2021-10-07 9:12
Alicja Bachleda-Curuś z narzeczonym
Autor: AKPA Alicja Bachleda-Curuś z narzeczonym

Alicja Bachleda-Curuś już od dawna spotyka się z tajemniczym, amerykańskim biznesmenem. Oficjalnie zaręczyli się w sylwestra w 2020 roku. O jej związku od dłuższego czasu było wyjątkowo cicho. Teraz do mediów docierają sensacyjne informacje o wielkich zmianach w życiu aktorki. Lawinowo spływają gratulacje!

Alicja Bachleda-Curuś bardzo długo nie miała szczęścia w miłości. Aktorce nigdy nie udało się stanąć na ślubnym kobiercu. Media żyły jej bajkową wręcz historią o miłości ze światowej sławy aktorem Colinem Farrellem. Ale i ten związek nie przetrwał próby czasu. Owocem tej relacji jest jedyny syn gwiazdy - Henryk Tadeusz. 

NIE PRZEGAP: Wiemy, jak Andrzej Piaseczny zachowuje się po pijaku! Fani mogą być w szoku!

Później wiele mówiło się o jej związku z Marcinem Gortatem, pojawiały się nawet doniesienia o ślubnych planach. Ostatecznie koszykarz niedawno ożenił się z Żanetą Stanisławską. Alicja Bachleda-Curuś ułożyła swoje życie od nowa, a w Nowy Rok wszyscy zobaczyli na jej palcu sporej wielkości diament.

Alicja Bachleda-Curuś bierze ślub?! Sensacyjne doniesienia jej znajomej!

Ostatnio kolorowa prasa donosiła, że Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży. Okazało się, że są to nieprawdziwe informacje. Aktorka jakiś czas temu przyznała jednak, że jest gotowa na drugie dziecko i marzy o posiadaniu córeczki. Jej znajoma w rozmowie z "Rewią" wyjawiła, że aktorka już niebawem może stanąć na ślubnym kobiercu.

- Kiedy rok temu przyleciała do Polski, by zagrać w kontynuacji komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", wróciło marzenie o białej sukni i małżeńskiej przysiędze - mówi gazecie przyjaciółka aktorki.

NIE PRZEGAP: Kajra piła w samotności przez Sławomira! Czuła się okropnie, gdy zobaczyła go w łóżku z inną

Przy okazji zdradziła, że wygląda na to, że Alicja Bachleda-Curuś w końcu spotkała "tego jedynego". 

- To człowiek, który potrafi ją zrozumieć, jak mało kto. Łączy ich wyjątkowa więź - mówi gazecie.

W sieci już sypią się gratulacje! Myślicie, że niebawem zobaczymy zdjęcia z ich wyjątkowej ceremonii?

NIE PRZEGAP: Oto cena butelki wódki w restauracji "Nine's" Lewandowskiego. Ta kwota może Was zaskoczyć

Sonda
Czy cenisz Alicję Bachlede-Curuś jako aktorkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE