Zazdrościcie?

Allan Krupa dopiero co zdał prawo jazdy, a już śmiga bryką za fortunę. Można za to kupić mieszkanie

2023-07-28 4:50

On to ma życie! Allan Krupa (19 l.), zaledwie dwa miesiące temu zdał prawo jazdy, a już śmiga po Warszawie luksusowym autem, które może kosztować nawet 700 tys. złotych. I chociaż jest to astronomiczna kwota, jak zapewnia syn Edyty Górniak (50 l.), dzięki muzyce, sam zarabia na swoje utrzymanie.

Wygląda na to, że Allan Krupa na dobre zadomowił się w polskim show-biznesie, w którym funkcjonuje jako Enso. Jak wyznał w rozmowie z nami, zarabia już na swojej twórczości. - Z raportu na raport suma rośnie. Wiadomo, na tę chwilę nie są to pieniądze, które mnie zadowalają. Jak dostałem pierwszą wypłatę, nie będę tutaj ściemniał, za pierwszą piosenkę zarobiłem 1500 zł. Powiedziałem: "Kurde, ale zarobiłem!". Suma nie była istotna, cieszyłem się, że w ogóle pieniądze z tego zarobiłem - mówił.

Nie wiadomo, czy to za sprawą znanej mamy, czy raczej talentu, Allan jest zapraszany na imprezy w charakterze DJ-a, a jego stawka zaczyna się od 7 tys. złotych. Niewykluczone także, że wiosną zobaczymy go także na parkiecie "Tańca z gwiazdami". - Za dobrą sumę - zdecydowanie. Tylko głupi byłby pogardził takimi pieniędzmi - zdradził nam.

Allan Krupa jeździ autem za 700 tys. złotych

Rosnąca suma na koncie i zamiłowanie do luksusowych aut sprawiły, że Krupa postanowił sprawić sobie BMW, którego podstawowa wersja zaczyna się od 500 tys. złotych. Personalizacja to kolejne 200 tys. zł. Zdjęcia chłopaka w takim aucie obiegły media kilka dni temu. To jednak nie koniec. Ostatnio gwiazdor został przyłapany w innym modelu tej marki, równie luksusowym i drogim. Cena zaczyna się od 300 tys. złotych. Można za to mieć mieszkanie.

Allan Krupa ujawnia, ile zarobił na muzyce
Sonda
Który elektryk jest lepszy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany