Andrzej Duda

i

Autor: AKPA Andrzej Duda

Andrzej Duda jak Magda Gessler! Takiej baby nikt nie widział [WIDEO]

2019-04-13 21:01

Prezydent naszego kraju, kolejny raz zaskoczył swoją pogodą ducha. Jest bardzo aktywny w sieci. Internauci czerpią z niego naprawdę wiele inspiracji. Już od dawna Andrzej Duda jest twarzą wielu zabawnych memów. Czy tym razem, też zobaczymy głowę państwa w takim wydaniu? Zobaczcie sami.

Nie od dziś wiemy, że nasz prezydent może pochwalić się wiedzą w każdej dziedzinie. Kadencja Andrzeja Dudy znana jest nie tylko z kontrowersyjnych politycznych decyzji, ale też z zabawnych sytuacji... zwłaszcza tych w internecie. Chodzi tu o memy, na których głowa państwa serwuje liczne miny. Dzięki temu, jest bardzo znany w sieci. Również teraz, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, prezydent zapewnił internautom prawdziwą niespodziankę. Na Twitterze Pałacu Prezydenckiego pojawiło się wideo, a na nim Duda wyrabiający ciasto na polskie, tradycyjne babki! Na sobie miał fartuszek z napisem "Agata", a towarzyszył mu kucharz doglądający przebiegu pieczenia tego znanego przysmaku. Jak powiedział prezydent: - Święta się zbliżają. Umówiłem się z Agatą, że coś razem upieczemy - podaje Pudelek.pl. Magda Gessler byłaby naprawdę dumna! Dodatkowo, Andrzej Duda wspiera swoimi wypiekami akcję, promującą Banki Żywności. Również tajemnicza Pierwsza Dama - Agata Kornhauser-Duda jest w nią zaangażowana. 

Chcesz wyglądać stylowo, gdziekolwiek jesteś i przy okazji nie wydawać majątku? Wejdź koniecznie na stronę SHOWROOM kody rabatowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE