Anita Werner zaliczyła modową wpadkę. "Jak krew na fartuchu rzeźnika"

2022-01-05 18:14
Anita Werner zaliczyła modową wpadkę
Autor: TVN

Anita Werner (44 l.) zaliczyła modową wpadkę. Dziennikarka od lat prowadzi główne wydanie "Faktów" na antenie TVN, dlatego tym bardziej dziwi nas strój, który miała na sobie 4 stycznia. Głos w sprawie modowego występku gwiazdy TVN zabrał projektant Daniel Jacob Dali.

Anita Werner pierwsze wydanie "Faktów" poprowadziła w styczniu 2004 roku. Od jej debiutu minęło już 18 lat. Dziennikarka ma więc ogromne doświadczenie w występach na wizji. Dziwić zatem może jej stylizacja z wtorkowego (4 stycznia) wydania programu. Pojawiła się ona na wizji w czerwonej i pstrokatej koszuli. Jak można przeczytać w wielu poradnikach poświęconym występom przed kamerą, ta bywa kapryśna i nie lubi np. pstrokatych i kontrastowych kolorów. Za taki z pewnością można uznać czerwień, jaką miała na sobie dziennikarka. Co na temat ubioru gwiazdy TVN sądzi modowy ekspert?

- Wybór bluzki Anity Werner przejdzie do historii początku 2022 roku. Wzór i połączenie koloru dawały fatalny efekt oczopląsu dla widzów programu "Fakty". Kiedy nie było emisji programu w latach 90., stacje emitowały pasma kolorów bez obrazu i to jedyne porównanie występu Anity, jakie przychodzi mi teraz na myśl. Nic nie było widać, tylko ten fatalny dobór bluzki, która może kojarzyć się z krwią na desce do krojenia mięsa lub na fartuchu rzeźnika - mówi nam Daniel Jacob Dali.

Przeczytaj także: Anita Werner PRZYŁAPANA! Ludzie w szoku. Nie mogą uwierzyć, jak wygląda 44-latka

Czy „fatalny dobór bluzki” może skutecznie odciągnąć uwagę od jego wypowiedzi? Zobaczcie sami zdjęcia w naszej galerii.

Sonda
Podoba Ci się stylizacja Anity Werner?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE