Anna Dec na premierze książki Joanny Przetakiewicz

i

Autor: AKPA

Anna Dec: Po porodzie zniknie z anteny?!

2022-06-07 4:17

Anna Dec (33 l.), piękna pogodynka TVN jest w zaawansowanej ciąży. Niedługo na świat przyjdzie jej druga pociecha. Celebrytka ma już córeczkę Zuzię (4 l.). Czuje się na tyle dobrze, że wciąż pracuje w telewizji, a także prowadzi swoje prywatne biznesy.

Anna Dec wygląda kwitnąco. Ciąża najwyraźniej bardzo jej służy. Piękna pogodynka czuje się na tyle dobrze, że może spokojnie pracować i brylować na eventach. Mieliśmy przyjemność porozmawiać z nią przy okazji premiery książki Joanny Przetakiewicz "Pieniądze szczęście dają". Po porodzie jednak nie zamierza zbytnio udzielać się publicznie. Na jak długo zwolni tempo?

- Czuję się bardzo dobrze. Cieszę się, że ciąża przebiega prawidłowo, dzięki czemu będę mogła być do końca aktywna zawodowo - mówi „Super Expressowi” Ania, która pragnie nacieszyć się rodziną i już planuje urlop macierzyński.

- Jak się urodziła Zuzia tak cudownie się złożyło, że byłam pół roku na urlopie macierzyńskim, a mój mąż także pół roku na tacierzyńskim... Tym razem zamierzam sobie troszkę odpocząć na macierzyńskim, nawet rok, ale to są te dyżury pogodowe. Chcę dać sobie i widzom troszkę odpocząć, ale z pewnością będę aktywna w innych dziedzinach - zdradziła nam Dec.

 

Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą
Sonda
Czy pogoda wpływa na Twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany