Anna Dereszowska oburzona tym, co zobaczyła na wakacjach

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Nie tak kolorowo

Anna Dereszowska oburzona tym, co zobaczyła na wakacjach. Jej refleksja daje do myślenia

2022-08-04 10:01

Anna Dereszowska (41 l.) wybrała się z rodziną na wakacje. Aktorka, choć spędziła piękne chwile na zagranicznych wojażach, to podzieliła się z fanami gorzką refleksją na temat śladu węglowego. Jej słowa dają do myślenia.

Anna Dereszowska od pewnego czasu podróżuje z rodziną po Europie. Odwiedzili już m.in. Norwegię oraz Francję, a kolejnym przystankiem na ich trasie jest piękne Monako. Aktorka zachwycała się na Instagramie lokalnymi atrakcjami i niezwykłym położeniem tego miasta-państwa.

Tym razem Monako. Prawdę mówiąc, nie chciało nam się ruszać, bo upał i jednak zmęczenie po ciągłych wojażach.Ale warto było!☀️ Naszym zdaniem garaż księcia (choć sami jeździmy już elektrykiem, to kilkadziesiąt niepowtarzalnych samochodów zabytkowych i super sportowych fur zrobiło na nas totalne wrażenie ?) i oceanarium z interaktywną wystawą o ekspedycjach arktycznych są punktami obowiązkowymi! No i samo miasto z jego niezwykłym położeniem i wspaniałym portem. Warto tu zajrzeć, jeśli jesteście w pobliżu ? - napisała Dereszowska na Instagramie.

Choć aktorka była zachwycona wizytą w Monako, to zdobyła się na przykrą refleksję. Powszechnie wiadomo, że księstwo to jest uważane za kraj milionerów. I co ciekawe, aż 32 proc. mieszkańców Monako jest milionerami. Nie dziwi więc widok wielu luksusowych jachtów zacumowanych w porcie. Robią one piorunujące wrażenie na turystach, jednak... szkodzą środowisku. 

Na koniec refleksja. Nieoczekiwanie port w Monte Carlo, widok pięknych przecież, ale absurdalnie drogich, niepotrzebnych, pozostawiających po sobie totalny ślad węglowy jachtów wzbudził w nas tyleż pozytywnych, co negatywnych emocji. Ciekawa jestem, czy byliście i czy macie podobne przemyślenia? - napisała Dereszowska na Instagramie.

Anna Dereszowska w ciąży. „Jestem mamą po 40-stce i odczuwam już trudy tego stanu”
Sonda
Lubisz Annę Dereszowską?
Nasi Partnerzy polecają