Koniec serialu

Anna Dereszowska ofiarą wojny w Ukrainie. Ile na tym straciła?

2022-07-25 19:57

Anna Dereszowska (41 l.) cieszyła się na główną rolą w nowym serialu Polsatu „Lulu”, który był zapowiadany jako hit. Produkcja miała pojawić się w jesiennej ramówce, ale tak się jednak nie stanie. Wszystko przez to, że powstała na rosyjskiej licencji, a z takich stacja rezygnuje. Podobny los podzieliły już seriale „Kowalscy kontra Kowalscy” oraz „Kuchnia”.

Po agresji Rosji na Ukrainę Polsat zdecydował się zrezygnować z produkcji, które są adaptacją rosyjskich seriali. Nawet z tych, które już zostały nagrane – tak jak wspomniana „Lulu”. Co ciekawe, pierwsze informacje o serialu z Anną Dereszowską w roli głównej pojawiły się w kwietniu, czyli kiedy wojna już trwała. Jak jednak ustalił portal Press, prace nad serialem rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku.

Ile straciła Anna Dereszowska?

– Trudno było zrezygnować z produkcji, która była w toku, a została zaplanowana na długo przed wybuchem wojny – czytamy. Anna Dereszowska za jeden sezon może liczyć nawet na 200 tys. zł. Za nagrane odcinki pewnie otrzymała wynagrodzenie, ale o kolejnych może zapomnieć.

Zobacz: Anna Dereszowska radzi rodzicom, żeby rozmawiali z dziećmi o wojnie: "Nie można zostawić ich samych"

Ukraińskie seriale w Polsacie

Polsat stawia na ukraińskie seriale. Jednym z nich, o czym informowaliśmy, będzie „Domek na szczęście” z Basią Kurdej-Szatan (37 l.) w roli głównej, drugim „Sługa narodu”, który przyniósł popularność i prezydenturę Wołodymyrowi Zełenskiemu (44 l.). W tytułowej roli zobaczymy Marcina Hycnara.

Zobacz: Tomasz Karolak stracił fortunę przez wojnę w Ukrainie. Co dalej z jego karierą?

Anna Dereszowska w ciąży. „Jestem mamą po 40-stce i odczuwam już trudy tego stanu”
Sonda
Lubisz oglądać zagraniczne seriale?
Nasi Partnerzy polecają