Tomasz Karolak: Przez wojnę stracił 200 000zł

i

Autor: Polsat, Niemiec/Akpa Tomasz Karolak: Przez wojnę stracił 200 000zł

Tomasz Karolak stracił fortunę przez wojnę w Ukrainie. Co dalej z jego karierą?

2022-07-05 5:07

Tomasz Karolak (51 l.) może mówić o prawdziwym pechu. Serial „Kuchnia”, w którym zagrał główną rolę, szykowany była na hit stacji, ale nieoczekiwanie produkcję zakończono. Wszystko przez to, że powstawał na rosyjskiej licencji. Dla samego gwiazdora to spora strata finansowa.

Pierwszy sezon serialu "Kuchnia" okazał się hitem i szybko zdecydowano o powstaniu kolejnego. Odcinki zostały nakręcone, ale raczej nieprędko trafią do emisji. O kolejnych sezonach nawet nie ma co marzyć. Stacja od jakiegoś czasu rezygnuje bowiem z seriali opartych na rosyjskiej licencji. Jest to sprzeciw wobec wojny w Ukrainie wywołanej przez Putina. Podobny los spotkał produkcję „Kowalscy kontra Kowalscy” z Piotrem Adamczykiem (50 l.) w roli głównej.

Zobacz: Piotr Adamczyk w tarapatach. Straci pracę przez Putina?!

Ukraińskie seriale w Polsacie

Teraz Polsat stawia na ukraińskie seriale. Jednym z nich, o czym informowaliśmy, będzie „Domek na szczęście” z Basią Kurdej-Szatan (37 l.) w roli głównej, drugim „Sługa narodu”, który przyniósł popularność i prezydenturę Wołodymyrowi Zełenskiemu (44 l.).

Ile zarabia Tomasz Karolak?

Tomasz Karolak to wciąż jeden z lepiej opłacanych aktorów w Polsce. Za dzień zdjęciowy otrzymuje 8 tys. zł, a jeden sezon to ok. 25 dni na planie, co – jak łatwo policzyć – daje 200 tys. zł.

Oprócz niego pracę straciły m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska (38 l.) i Maria Dębska (31 l.).

Na szczęście gwiazdor ma teraz dwa filmy: „Listy do M. 5” oraz „Szczęścia chodzą parami”, co pozwoli mu się odkuć.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan z kolegą znikają z reklam Play! Wiemy, kto ich zastąpi

Tomasz Karolak kpi z wirusa. Nie uwierzycie, co zrobił na mieście
Sonda
Jesteś fanem gry aktorskiej Tomasza Karolaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE