Anna Mucha

i

Autor: AKPA/Mieszko Anna Mucha

Wyznała prawdę

Anna Mucha przyznała się do oszustwa. Tego się nie spodziewaliśmy

2022-08-03 11:55

Anna Mucha (42 l.) często wrzuca do sieci zmysłowe zdjęcia, które sprawiają, że jej fanom szybciej biją serca. Tym razem aktorka "M jak miłość" pokazała się wersji bardziej eleganckiej, jednak jej wygląd sprawił, że komentarz zostawiła Agnieszka Włodarczyk. Ania, odpowiadając na jej zaczepkę, przyznała się do oszustwa!

Anna Mucha ma napięty grafik. Najwięcej czasu pochłania jej praca na planie serialu "M jak miłość". Aktorka zawsze jednak znajdzie czas, żeby wrzucić jakieś ciekawe zdjęcie na swoje profile w mediach społecznościowych. Gwiazda często kusi na nich swoimi wdziękami. Teraz jednak pokazała się w wersji bardziej eleganckiej, czym zachwyciła swoich fanów. Rzeczywiście w białej sukience, dużym kapeluszu i stylowych dodatkach prezentuje się rewelacyjnie, na co zwróciła uwagę również jej koleżanka po fachu, Agnieszka Włodarczyk.

Anna Mucha ostro rozprawia się z internautką

Anna Mucha przyznała się, że oszukuje

Rewelacyjny wygląd Ani Muchy sprowokował Agnieszkę Włodarczyk do zamieszczenia komentarza:

"Chciałabym, żeby mi się chciało tak „uładnić” się do wyjścia??‍♀️?", napisała Włodarczyk

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aktorki "M jak miłość". Zdradziła w niej, że to, co widzą jej fani na zdjęciu, to małe oszustwo i zastosowanie odpowiednik trików.

"Znasz mnie, przecież to tylko sztuczki - duży kapelusz, duże okulary, fajna kiecka i tyle ?", napisała Ania.

Sonda
Wiedziałeś, że celebrytki stosują takie triki?