Anna Mucha nago kusi w wannie

i

Autor: Instagram

Anna Mucha nie wytrzymała nawet do północy, totalnie się rozłożyła! Do sieci trafiło zdjęcie, cała się rozebrała!

2021-01-01 12:44

Anna Mucha nie wytrzymała nawet do północy i totalnie się rozłożyła. Fotka gwiazdy "M jak miłość" trafiła do sieci i rozpali fanów do czerwoności, bo jest na nim kompletnie rozebrana! Tego widoku zdecydowanie nie da się zapomnieć i jest doskonałym zakończeniem 2020 roku!

Anna Mucha od czasu pandemii koronawirusa dużo częściej relacjonuje w sieci to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Gwiazda "M jak miłość" chroni prywatności swojej rodziny w sieci, dlatego wielu fanów było zaskoczonych tym, że jej dzieci stały się bohaterami kilku ostatnich wpisów. Aktorka dalej konsekwentnie zakrywa ich twarze, jednak widać, jak bardzo wyrosły jej pociechy. Anna Mucha jest mamą 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora. 

NIE PRZEGAP: Niespodziewanie przekazali Narożnej bardzo złą wiadomość, po której odebrało jej mowę. W jej oczach pojawiły się łzy

Anna Mucha totalnie rozłożyła się w Sylwestra, jest zdjęcie!

Anna Mucha, której dzieci są już coraz starsze ma więcej czasu dla siebie. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" chwaliła się, jak przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Sprawa była nieco kontrowersyjna, bo aktorka ubrana wyłącznie w koronkową bieliznę radośnie odśpiewywała świąteczny hit "Last Christmas". Mimo pandemii koronawirusa rok 2020 był dla niej wyjątkowo łaskawy i pełen miłości, nie tylko ze strony dzieci.

NIE PRZEGAP: W 18-stej minucie Sylwestra Maryla Rodowicz wprawiła wszystkich w totalnie osłupienie! Tym razem totalnie przegięła?!

Anna Mucha zaczęła spotykać się z aktorem Jakubem Wonsem i nie da się ukryć, że wygląda przy nim na bardzo szczęśliwą. Gwiazda "M jak miłość" postanowiła dziś mocno zakończyć bieżący rok i z przytupem wejść w następny i jej się to zdecydowanie udało! Anna Mucha totalnie rozłożyła się w wannie i nie wytrzymała do północy z życzeniami dla fanów. Jej wpis o tyle przykuwa wzrok, że dołączyła do niego zdjęcie, na którym pokazała się zupełnie nago i zaświeciła sutkami do obiektywu aparatu!

NIE PRZEGAP: Właśnie wszystko się wydało! Barbara Kurdej-Szatan w pośpiechu spakowała rodzinę i uciekła z Polski!

- No ja już gotowa na powitanie 2021 ? a jak tam u Was? mam nadzieje ze w kolejnym roku będziemy już żyć z odsłonięta piersią! tfu! ? twarzą ! ? - napisała Anna Mucha. Zobaczcie, jak spędza sylwestra na zdjęciu niżej.

NIE PRZEGAP: Potężna awantura po tym, co syn Pawła Królikowskiego zrobił po jego śmierci! Nawet Rozenek ostro wygarnęła!

NIE PRZEGAP: Po odejściu z Ich Troje zniknęła z mediów. Wiemy, co dzieje się z Justyną Majkowską, będziecie w szoku jak teraz wygląda [ZDJĘCIA]

M jak miłość. Anna Mucha klnie jak szewc! A poszło tylko o sałatkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany