Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski, Ich Troje

i

Autor: AKPA Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski, Ich Troje

Po odejściu z Ich Troje zniknęła z mediów. Wiemy, co dzieje się z Justyną Majkowską, będziecie w szoku jak teraz wygląda [ZDJĘCIA]

2020-12-30 15:49

Jedyną osobą, która od 25 lat niezmiennie pozostaje członkiem zespołu "Ich Troje", jest lider grupy Michał Wiśniewski. Nie da się ukryć, że wśród wielu wokalistek, które mu towarzyszyły największą sympatią cieszyła się Justyna Majkowska. Niestety, piosenkarka zdecydowała się zakończyć współpracę z "Ich Troje" i teraz prowadzi życie z dala od mediów. Wiemy, jak potoczyły się jej losy i mamy jej najnowsze zdjęcia!

Grupa "Ich Troje" największą popularnością cieszyła się, kiedy w składzie znajdowali się: Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska i Jacek Łągwa. Lider zespołu związał się z tancerką, Mandaryną, a Majkowska z kolejnym członkiem ekipy tanecznej Błażejem Szychowskim. Nieprozumienia pomiędzy tancerzami doprowadziły do tego, że Mandaryna naciskała na zwolnienie Szychowskiego.

NIE PRZEGAP: Co stało się z majątkiem Piotra Woźniaka-Staraka? Jego żona podpisała intercyzę

Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie wtedy Justyna Majkowska postanowiła rozstać się z grupą, choć piosenkarka do tej pory nie potwierdziła tych informacji. Obiecała jednak Wiśniewskiemu, że ostatni raz wystąpi u jego boku podczas Eurowizji.

Choć Justyna Majkowska zaręczyła się z Szychowskim i miała wielkie plany na wspólną przyszłość. Zbierała pieniądze na budowę wspólnego domu licząc na ślub i gromadkę dzieci. Jej narzeczony miał jednak inne marzenia o wielkiej karierze w show-biznesie, które nie szły po jego myśli. Rzucił się w wir imprez, a Justyna Majkowska tego nie wytrzymała i zdecydowała o zakończeniu związku. Jedyną pamiątką, jaka jej po nim została jest... wspólny tatuaż. Para wytatuowała sobie nad pośladkami małego osiołka. 

Justyna Majkowska wróciła do Zduńskiej Woli i obroniła pracę magisterską na wydziale Pedagogiki Specjalnej. Po zakończeniu studiów zaczęła pracować z dziećmi z różnymi stopniami niepełnosprawności umysłowej.

NIE PRZEGAP: Michał Szpak się przyznał, PRZEPUŚCIŁ MAJĄTEK! Nie uwierzycie na co!

- Może ja jestem trochę nienormalna, bo dogaduję się z tymi dzieciakami? Znam język migowy, zajmowałam się upośledzonymi dziećmi i dobrze mi się z nimi rozmawiało. Miałam też praktyki w normalnym przedszkolu i nie było tak fajnie. Dzieci są teraz okropne. To wina rodziców. Zamiast dziećmi zajmują się karierą - mówiła Justyna Majkowska w rozmowie z Onetem. 

Po odejściu z Ich Troje Justyna Majkowska urodziła pierwsze dziecko. Nagle zadzwonił Michał Wiśniewski!

W 2005 roku Justyna Majkowska wyszła za mąż za Jarosława Miśkiewicza, a niedługo potem dowiedziała się, że jest w ciąży. Piosenkarka urodziła syna Ignacego i prowadziła spokojne, poukładane życie rodzinne. Niespodziewanie zadzwonił do niej Michał Wiśniewski.

- Justyna, musisz z nami zaśpiewać. Magda Femme się zgodziła, Ania Świątczak też, brakuje tylko ciebie. Rozumiesz, eliminacje do Eurowizji, nagranie jubileuszowej płyty, letnia trasa koncertowa. Justyna, bardzo mi zależy - usłyszała w słuchawce.

NIE PRZEGAP: Niespodziewanie przekazali Narożnej bardzo złą wiadomość, po której odebrało jej mowę. W jej oczach pojawiły się łzy

Po dłuższym zastanowieniu Justyna Majkowska zgodziła się i wystąpiła z nim na kolejnej Eurowizji, a także wzięła udział w letniej trasie koncertowej o nazwie "Ich Troje + One Dwie". Po zakończeniu tego projektu oddała się rodzinie i pracy w szkole. Justyna Majkowska strzeże informacji dotyczących swojego życia prywatnego. Kilka lat temu media informowały, że rozwiodła się z Jarosławem Miśkiewiczem. Piosenkarka jednak to tej pory nie skomentowała tych doniesień.

Wiadomo jednak, że Justyna Majkowska znowu jest zakochana i jest w związku z tajemniczym mężczyzną. Owocem tej relacji jest kolejna dwójka dzieci: 5-letnia Aniela i 3-letni Gustaw. Sądząc po zdjęciach, które publikuje Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska wciąż jest obecna w jego życiu, choć nie tak często, jak kiedyś. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii, w której zobaczycie, jak teraz wygląda Justyna Majkowska. Nie da się ukryć, że bardzo się zmieniła! 

NIE PRZEGAP: Po ślubie Piotr Machalica nie zdążył zrobić bardzo ważnej rzeczy. Teraz wszystko przepadło, jego żona jest zrozpaczona

Historia miłości Wiśniewskiego i Mandaryny. Jakie płacił alimenty