Sesja zdjęciowa spektakl teatralny Przygoda z ogrodnikiem

i

Autor: AKPA Sesja zdjęciowa - spektakl teatralny "Przygoda z ogrodnikiem"

Anna Mucha została paskudnie wykorzystana! Jej odpowiedź powala: "Bliżej mi do masła, niż..."

2021-12-09 13:24

Anna Mucha (41 l.), jak wiele jej koleżanek z show-biznesu, kontaktuje się ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Podejmuje również współprace reklamowe, jednak, oprócz korzyści z tego tytułu, musi liczyć się również z przykrymi konsekwencjami. Gwiazda "M jak miłość" została paskudnie wykorzystana. Nie uwierzycie, co zrobili jej oszuści. Odpowiedź aktorki powala!

Anna Mucha wykorzystuje swoje media społecznościowe na różny sposób. Na Instagramie zamieszcza prywatne fotki i sesje zdjęciowe, gdzie odsłania kulisy swojego zawodu. Aktorka zabiera też głos w ważnych dla siebie momentach. Ostatnio wykorzystała swój profil do tego, aby pokazać zdjęcie z pierwszej ciąży. W ten sposób złożyła życzenia swojej córce Stefanii, która skończyła 10 lat. Gwiazda nie pokazuje na Instagramie swoich dzieci, gdyż chroni ich prywatność. Anna Mucha jest również influencerką i współpracuje z różnymi firmami. Gwiazda reklamuje w sieci różne produkty i usługi.

Nie tylko Mucha zarabia w ten sposób ogromne pieniądze. Jej serialowa koleżanka, czyli Katarzyna Cichopek z "M jak miłość", jest królową reklam! W pewnym momencie fani grozili, że przestaną ją obserwować!  To samo robi Barbara Kurdej-Szatan i wiemy, ile mogła zarabiać na Instagramie! Sprawdź tutaj. 

Anna Mucha ostro rozprawia się z internautką

Galeria niżej: Tak Anna Mucha wyglądała jako nastolatka

Anna Mucha została potwornie wykorzystana w sieci

Anna Mucha padła ofiarą nieuczciwej firmy. Oszuści wykorzystali ich wizerunek, aby wypromować podejrzane specyfiki. Aktorka odnalazła w sieci artykuły o tym, że reklamuje środki na odchudzanie - co jest oczywiście nieprawdą. Mucha postanowiła szybko zdementować ten news. Jak skomentowała oszustwo? Gwiazda "M jak miłość" potrafi mieć do siebie dystans. Oto, co napisała na Instagramie: - Nigdy nie polecałam żadnego cudownego specyfiku na odchudzanie! Bliżej mi do masła niż magicznych pigułek ;). 

Anna Mucha demaskuje oszustwo!

i

Autor: Instagram Anna Mucha demaskuje oszustwo!
Sonda
Padłeś kiedyś ofiarą internetowego oszustwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE