Anna Popek kusi nogami nad Bałtykiem. "Krótki relaks na mięciuteńkim piasku"

2022-08-13 21:11

Anna Popek (54 l.) zadała szyku nad morzem. Piękna prezenterka TVP wykorzystała przerwę w pracy, by wybrać się na plażę. W sieci pojawiło się gorące zdjęcie Popek wypoczywającej na tle spokojnego Bałtyku.

Anna Popek kusi nogami nad Bałtykiem

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Instagram/annapopek_official

Anna Popek jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Pracę w mediach zaczęła w latach 90. Początkowo występowała na antenie TVP Katowice, a następnie we wrocławskim oddziale TVP. Prezenterka wspinała się po szczeblach kariery i od wielu lat utrzymuje się na szczycie. Widzowie cenią jej profesjonalizm i zaangażowanie. Anna Popek jest niezwykle doświadczona, dlatego również współpracownicy wypowiadają się o niej w samych superlatywach. Tak wysoka pozycja zawodowa wiąże się niestety z deficytem czasu wolnego. Prezenterka postanowiła więc wykorzystać krótką przerwę w pracy na... wizytę na plaży. W sieci pojawiło się zapierające dech w piersiach zdjęcie Anny Popek. Dziennikarka siedzi nad brzegiem morza i zalotnie spogląda w dal. Fani byli pod wrażeniem jej urody. Nie brakowało również komplementów pod adresem całej bajecznej kompozycji.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda starsza córka Anny Popek. Oliwia odziedziczyła urodę po mamie?

- Pani Anna na tle morza. Spokój. Naturalność. Delikatność. Tak najpiękniej.⚘

- Aniu ❤..Piękne Dębki a Ty je ozdobiłaś, że są jeszcze piękniejsze❤️

- Aniu jesteś mega atrakcyjna??????piękna i cud widoki????miłego popołudnia

- Po prostu pani Anna Popek odkryła sekret jak być coraz młodszą i piękniejszą kobietą ? kocham - pisali fani w komentarzach.

Zobaczcie sami! Wyszło pięknie?

Pies kąsa Annę Popek w czasie relacji na Instagramie
Sonda
Lubisz Annę Popek?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki