Anna Wendzikowska

i

Autor: AKPA Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska zaczęła tańczyć na rurze! Zrobili jej zdjęcia, widok jej umięśnionego krocza powala!

2020-12-22 11:25

Anna Wendzikowska jakiś czas temu zaczęła uczyć się tańczyć na rurze. Postępy gwiazdy DDTVN są imponujące, podczas zajęć zrobili jej zdjęcia. Dziennikarka zrobiła w powietrzu szpagat, który uwydatnił nie tylko jej długie nogi, a także to, jak mocno umięśnione ma intymne obszary ciała.

Anna Wendzikowska jest matką dwóch córek 5-letniej Kornelii i 2-letniej Antoniny. Stara się, jak może, by dbać o sylwetkę i utrzymywać formę. Gwiazda DDTVN uwielbia podróżować i niedawno wróciła z wakacji w słonecznym Dubaju, a na swoim profilu na Instagramie, który śledzi pół miliona fanów, często pokazywała zdjęcia z najróżniejszych wyjazdów. Niestety, pandemia koronawirusa znacznie ograniczyła jej możliwość podróżowania. 

NIE PRZEGAP: Fani: "Koszmar, nie potrafi starzeć się z godnością"! Maryla Rodowicz wbiła się w taką czerwoną miniówę, że wielu zatkało! [ZDJĘCIE]

Anna Wendzikowska zaczęła tańczyć na rurze! Ależ ona jest umięśniona!

Anna Wendzikowska po powrocie do Polski, korzystając z wolnych chwil, postanowiła popracować nad swoją sylwetką. Nie wybrała jednak do tego siłowni, a studio pole dance'u, do którego uczęszcza już od jakiegoś czasu. Tym razem pochwaliła się, że nauczyła się kolejnych, nowych i wyjątkowo imponujących figur. Gwiazda TVN w dwuczęściowym, czarnym stroju treningowym zrobiła na rurze szpagat. Na zdjęciu widać, jak imponująco umięśnione są jej nogi i inne partie ciała. Na kolejnym zdjęciu widać, jak Anna Wendzikowska wisi na rurze do góry nogami.

W komentarzach fani zalali ją komplementami dotyczącymi nie tylko jej umiejętności, ale także wyjątkowo zgrabnej i umięśnionej sylwetki. Zerknijcie tylko na zdjęcia poniżej. 

NIE PRZEGAP: Agnieszka Chylińska w końcu przerwała milczenie ws. swoich dzieci. Na to wyznanie czekało wielu!

NIE PRZEGAP: Wiktoria Gąsiewska odstrzeliła się jak gwiazdy na okładkach "Playboy'a"! Ten widok odbiera mowę [ZDJĘCIA]

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Wolszczak, Wendzikowska i Moro w sesji NAGO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany