Antek Królikowski

i

Autor: Podlewski/Akpa Antek Królikowski

Zaskoczeni?

Antek Królikowski wrócił do pracy po skandalu. Niewiarygodne, jak został podpisany na plakacie

2023-07-03 12:17

Antek Królikowski (34 l.) od ponad roku jest bohaterem mediów. Zaczęło się od głośnego rozstania z Joanną Opozdą (35 l.), a kolejne skandale z jego udziałem sprawiły, że właściwie zniknął z ekranów. Teraz powraca w wielkim stylu, już wkrótce zobaczymy go w kontynuacji komedii "Porady na zdrady". Niewiarygodne, jak został podpisany na plakacie.

Antek Królikowski w komedii "Porady na zdrady 2". Są już pierwsze zdjęcia

Antek Królikowski przez długie lata był jednym z najbardziej wziętych aktorów młodego pokolenia. Wszystko zmieniło się pod koniec lutego 2022 roku, kiedy gruchnęła wieść, że miał zdradzać swoją ciężarną żonę. Chwilę później został bohaterem kolejnego skandalu. Gwiazdor został włodarzem nowej freak-fightowej organizacji MMA. Zapowiedział walkę sobowtórów prezydentów Ukrainy i Rosji. - Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać… Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie - napisał.

Do walki nie doszło, a Antek zniknął z życia publicznego. I z filmów. – Wycofał się na ten moment z życia medialnego i przyjęliśmy do wiadomości jego decyzję. W związku z tym nie będzie brał udziału w serialu „Bracia” – mówiła Agata Kołach z Polsatu.

Wygląda na to, że teraz wraca w wielkim stylu. Zagrał główną rolę w filmie "Porady na zdrady 2". Jak czytamy w opisie: "Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe".

Pojawił się też plakat z Antkiem. "Sercowy zawodowiec" brzmi podpis przy jego postaci.

Antek Królikowski w filmie Porady na zdrady 2

i

Autor: materiały prasowe Antek Królikowski w filmie "Porady na zdrady 2"
Antek Królikowski sprzedaje dom, by płacić na syna
Sonda
Czy Antek Królikowski przestanie pakować się w kłopoty?