Awantura w rodzinie Wiśniewskich. Za co Michał zablokował Mandarynę i co na to syn?!

2022-05-17 18:29
Awantura w rodzinie Wiśniewskich. Za co Michał zablokował Mandarynę i co na to Xavier?
Autor: AKPA

Michał Wiśniewski (49 l.) zablokował swoją eks żonę Mandarynę (44 l.) w mediach społecznościowych. Powodem miał być nieprzychylny komentarz celebrytki na temat konfliktu Karoliny Pisarek (25 l.) i lidera Ich Troje. Co na ten temat myśli syn pary Xavier Wiśniewski (19 l.)? Nastolatek wysłuchał tłumaczenia obojga rodziców.

Słynna para polskiego show-biznesu Mandaryna i Michał Wiśniewski rozstała się ponad dekadę temu. W 2006 r. doszło do ich rozwodu. Pomimo zakończenia związku, oboje mają ze sobą kontakt ze względu na dzieci: Xaviera i Fabienne Wiśniewskich. Nastolatek spełnia się w branży muzycznej i tak jak jego tato nagrywa piosenki. Jego siostra również rozwija się w sferze artystycznej jako tancerka. Jakiś czas temu w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" doszło do spięcia pomiędzy uczestniczką show Karoliną Pisarek a jurorem Michałem Wiśniewskim. Modelka posądziła lidera Ich Troje o nieszczere intencje wobec niej. Ich konflikt skomentowała Mandaryna, która w nieprzychylnych słowach wypowiedziała się o Wiśniewskim. "Nie śledzę poczynań Karoliny i nie wiem o awanturze z Michałem. Ale wydaje mi się, że może być to możliwe" - oceniła w rozmowie z Pudelkiem. Konsekwencją jej zachowania było zablokowanie w mediach społecznościowych przez byłego męża. Co na ten temat sądzi syn pary Xavier Wiśniewski?

Wiśniewski zablokował Mandarynę na Instagramie. Co na to Xiavier?

"Mnie się wydaje, że media troszkę bardziej pompują ten problem, niż on faktycznie jest. To jest sprawa między nimi, ja się w to nie chcę mieszać, rozmawiałem z jednym i drugim, i po wysłuchaniu obydwu stron dochodzę do wniosku, że oni załatwią to między sobą i będzie w porządku" – powiedział portalowi Jastrząb Post.

Nastolatek nie chce mieszać się w prywatne sprawy rodziców i opowiadać się za żadną ze stron. Na pytanie, czy ma nadzieję, że jego ojciec wkrótce odblokuję jego mamę odparł:

"Oni podejmują własne decyzje. Oni są dorośli, oni to sobie załatwią. To nie jest moja sprawa. Jest to moja sprawa jeżeli chodzi o rodzinę. Ale z tego co wiem i z tego co widzę, my mamy dobre relacje rodzinne. Nie jest to coś, czym powinienem się nawet przejmować".

Zobacz galerię: Mandaryna przez Wiśniewskiego nie chce ślubu 

Historia miłości Wiśniewskiego i Mandaryny. Jakie płacił alimenty
Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE