znacie go doskonale

Aż złapaliśmy się za głowę, gdy dowiedzieliśmy się kim jest brat Olgi Frycz! Przed laty Polacy go uwielbiali

2023-07-16 14:56

Olga Frycz od dawna jest znana widzom, którzy uwielbiają oglądać filmy i seriale z aktorką. Frycz poszła w ślady ojca, cenionego aktora Jana Frycza. Jednak mało kto wie, że jej młodszy brat Antoni Frycz, także zasmakował filmowego świata! Kim jest brat Olgi Frycz? Okazuje się, że z pewnością doskonale kojarzycie go z ekranu telewizora. Polacy uwielbiali go, gdy był małym chłopcem.

Olga Frycz dziś jest znaną aktorką teatralną, filmową i serialową. Swoją karierę zaczynała lata temu, jeszcze jako dziecko. Pierwsze kroki na ekranie stawiała w produkcji "Gry uliczne" oraz filmie "Gdzie jesteś święty Mikołaju", gdy miała zaledwie 10 lat. Jej kariera ruszyła pełną parą, gdy aktorka była bardzo młoda. Olga Frycz szybko zyskała sympatię widzów. Olga Frycz aktorski talent odziedziczyła po ojcu, Janie Fryczu. Chociaż aktor odszedł od rodziny, gdy Olga była nastolatką, zostawił jej mamą z czwórką dzieci. Olga Frycz miała żal do ojca i dopiero po latach, jak sama mówiła nawiązała się między nimi partnerska relacja. Mało kto wie, że jeden z braci Olgi Frycz, Antoni Frycz, także jak ona - był aktorem, a konkretnie aktorem dziecięcym. Jeśli macie po 30 lat, to z pewnością oglądaliście filmy z udziałem Antoniego.

Kim jest brat Olgi Frycz, Antoni Frycz? Polacy znają go sprzed lat

Brat Olgi Frycz, Antoni Frycz debiutował w Teatrze Telewizji jako mały chłopczyk, na początku lat 90. w spektaklu "Szczególnie małe sny". Jednak Polacy mogą go kojarzy przede wszystkim z roli Jasia, brata Irenki Borowskiej z serialu "Panna z mokrą głową" zrealizowanego na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego, w 1994 roku. Mały Antoni Frycz doskonale radził sobie na ekranie i grał rezolutnego brzdąca tworząc zgrany duet z serialową siostrą, w którą wcielała się Paulina Tworzyańska. W serialu "Panna z mokrą głową" grała plejada najlepszych polskich aktorów, w tym Marek Kondrat, Anna Nehrebecka czy Anna Milewska. Jako dziecko Antoni grał jeszcze w kilku serialach i spektaklach. Jednak w dorosłym życiu postawił na coś innego, zajął się scenografią. 

Antoni Frycz na zdjęciu niżej stoi obok Olgi Frycz po prawej. 

Najstarsza Matka Wieczorny Express cz. 1
Listen on Spreaker.