Zobaczcie zdjęcia

Jan Frycz pokazał trzecią żonę. Z poprzednimi dwiema ma łącznie szóstkę dzieci

2022-12-16 14:50

Jan Frycz (68 l.) pojawił się na XV Gali Rozdania Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich z żoną, Małgorzatą. Para chętnie pozowała do zdjęć na ściance. To trzecia kobieta, którą poślubił - z poprzednimi dwiema ma szóstkę dzieci. Zobaczcie, jak wygląda trzecia żona Jana Frycza.

Jan Frycz to ceniony aktor filmowy, telewizyjny oraz teatralny. Jest on absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie - ukończył ją w 1978 roku. Jeszcze przed ukończeniem studiów zadebiutował na dużym ekranie, występując w polsko-norweskim filmie "Dagny", zaś w 1978 roku po raz pierwszy zaprezentował się na deskach teatru, wcielając się w Edmunda w spektaklu "Damy i huzary". 

W kolejnych latach Jan Frycz niejednokrotnie udowadniał swój kunszt aktorski w teatrze. Dziś jest on cenionym aktorem, a widzowie mogą pamiętać go z produkcji takich jak "Wielki Szu", "Obywatel świata", "Spis cudzołożnic", "Dzień wielkiej ryby", "Egzekutor", "Marszałek Piłsudski", "Pręgi", "Nigdy w życiu!", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" czy "Czas honoru", a w ostatnich latach wystąpił m.in. w popularnym serialu HBO "Ślepnąc od świateł" oraz głośnym filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" i miniserialu o tym samym tytule, a także filmie "Gierek". 

Jan Frycz pokazał trzecią żonę. Są razem od lat, choć nie mają wspólnych dzieci

Fani interesują się nie tylko jego zawodowymi dokonaniami, ale i życiem prywatnym Jana Frycza. Aktor doczekał się sześciorga dzieci z dwiema kobietami, które były jego żonami. Obecnie jest on szczęśliwy z trzecią małżonką, Małgorzatą. Ostatnio wspólnie pojawili się na branżowej imprezie, co wzbudziło spore zainteresowanie. 

Jan Frycz raczej nieczęsto pokazuje się na eventach. Tym razem jednak aktor wybrał się na XV Galę Rozdania Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich i zabrał ze sobą trzecią żonę, Małgorzatę. Para chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć, a Jan Frycz czule obejmował przedramię ukochanej. 

Zobacz też: Jan Peszek namiętnie całował się z Janem Fryczem! Opowiedział o tym w podcaście "WojewódzkiKędzierski"

Małgorzata Frycz to trzecia żona popularnego aktora. Po raz pierwszy stanął on przed ołtarzem, gdy miał zaledwie 22 lata. Ożenił się wówczas z Grażyną Laszczyk, z którą spodziewał się dziecka. Pierwsza żona urodziła mu córkę, Gabrysię, ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Następnie Jan Frycz pobrał się z Agatą, z którą doczekał się pięciorga dzieci: Marii, Antoniego, Michała, Wojciecha oraz Olgi. Ostatecznie aktor odnalazł szczęście u boku Małgorzaty Frycz. Nie mają jednak wspólnych dzieci. 

Mamy zdjęcia Jana Frycz z trzecią żoną. Zobaczcie, jak razem wyglądają, w naszej galerii!

Sonda
Cenisz aktorstwo Jana Frycza?