Robi wrażenie!

Bajkowe życie Kingi Rusin. "Prywatny" samolot i rajskie widoki. Zobaczcie zdjęcia!

2022-07-25 19:20

Kinga Rusin (51 l.) ostatnio wybrała się do Wenecji, teraz z kolei zdecydowała się na podróż do Afryki. Gwiazda ochoczo pokazuje na Instagramie kulisy swojej egzotycznej wyprawy. Poza rajskimi widokami nie zabrakło takich luksusów jak "private jet"!

Wakacje Kingi Rusin

Kinga Rusin jest jedną z polskich gwiazd, które chętnie korzystają z pięknej aury i aktywnie spędzają wakacje. Podobnie jak Anna Wendzikowska, tak i ona stawia na egzotyczne wyjazdy. Niedawno odwiedziła m.in. Rodos czy Paryż, a następnie wybrała się do Wenecji, gdzie spędziła tamtejsze Święto Odkupiciela - Festa del Redentore. Na zdjęciu z wyjazdu Kinga Rusin miała na sobie efektowną i drogą suknię maxi, która kosztowała ponad 2 tysiące złotych! 

Tuż po powrocie z Wenecji Rusin wybrała się w kolejną podróż. Tym razem jej celem była Uganda. To jej pierwszy pobyt w tej okolicy. Tuż po przylocie dziennikarka natknęła się na "komitet powitalny" w postaci jaszczurki. 

"Prywatny" samolot Kingi Rusin

Kinga Rusin nie omieszkała pochwalić się również zdjęciem samolotu. "African private jet" - napisała na Instagramie, co najwidoczniej wywołało lawinę komentarzy i domysłów. Gwiazda pochwaliła się przelotem na Nilem, największą afrykańską rzeką. Następnie ucięła spekulacje dotyczące samolotu. 

"Już pojawiły się pytania o nasz "prywatny" afrykański samolot. Najwyraźniej mrugnięcie okiem było zbyt subtelne. Zaniepokojonych/zazdrosnych uspokajam: to zwykła rejsówka. Ale fakt, więcej chętnych na lot nie było" - napisała.

Na instagramowym profilu Kingi Rusin pojawiło się również zdjęcie z lądowania - jak zdradziła, nie odbywało się ono na lotnisku, a... na sawannie. Następnie pochwaliła się robiącymi wrażenie afrykańskimi widokami.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Afryka oczami Kingi Rusin!

Sonda
Chciałabyś żyć tak jak Kinga Rusin?
ILE ZAPŁACIMY ZA WAKACJE SAMOCHODEM? [BUŁGARIA, CHORWACJA, HISZPANIA] | ESKA XD - Prosto z salonu #52
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają