Krafftówna spocznie obok pierwszego męża

i

Autor: Akpa Krafftówna spocznie obok pierwszego męża

Barbara Krafftówna jednak nie spocznie z mężem. Połączą ich w inny sposób

2022-01-27 19:05

Miała spocząć obok swojej pierwszej miłości, męża Michała Gazdy (†42 l.) i syna Piotra (†54 l.). Jak dowiedział się "Super Express" tak się nie stanie. Barbara Krafftówna (†93 l.) był tak wybitną gwiazdą, że ostatecznie zdecydowano, że zostanie pochowana z honorami, w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Jednak na rodzinnym pomniku jej nazwisko również się pojawi. Poznajcie szczegół.

W nocy z soboty na niedzielę zmarła uwielbiana przez widzów Barbara Krafftówna. - „Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Barbarę Krafftównę, która pozostając do ostatnich chwil wśród swoich przyjaciół w Domu Artystów w Skolimowie, odeszła dziś w nocy..." -  poinformował o  śmierci wybitnej artystki Związku Artystów Scen Polskich na Facebooku. W środę został wyznaczony termin i wszystkie szczegóły pogrzebu aktorki. Jak udało nam się ustalić masz święta żałobna odprawiona zostanie dnia 4 lutego 2022 roku (piątek) o godzinie 12:00 w Kościele Środowisk Twórczych w Warszawie Plac Teatralny 18, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na Cmentarz Wojskowy na Powązkach w Warszawie, gdzie Barbara Krafftówna zostanie pochowana w Alei Zasłużonych. Pogrzeb gwiazdy będzie z honorami.

Początkowo planowano, by gwiazda spoczęła obok pierwszego męża i syna, którzy pochowani są na warszawskich Starych Powązkach. Ostatecznie zdecydowano, że tak wybitna artystka musi mieć wyjątkowe miejsce. Jak udało nam się ustalić, przyjaciele pani Barbary zadbają jednak o to, by na pomniku męża Michała Gazdy pojawiła się w niedalekiej przyszłości tabliczka, na której będzie widniało nazwisko gwiazdy.

Zobacz: Barbara Krafftówna miała COVID-19. Trafiła do domu opieki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE