Kurdej-Szatan daje staruszkowi pieniądze. Nie uwierzycie, ile wyciągnęła z portfela! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-12-20 17:08
 Barbara Kurdej-Szatan daje staruszkowi pieniądze [ZDJĘCIA PAPARAZZI]
Autor: papara18 Barbara Kurdej-Szatan daje staruszkowi pieniądze [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Barbara Kudej-Szatan nie miała ostatnio najlepszej prasy i usilnie stara się podreperować mocno nadszarpnięty wizerunek. 19 grudnia, w niedzielny poranek towarzyszyli jej paparazzi. Na ich oczach aktorka postanowiła wspomóc finansowo potrzebującego, starszego pana. Wsiadła do wartego ćwierć miliona złotych Jaguara i przez spuszczoną szybę dała mu pieniądze. Zobaczcie, ile wyciągnęła z portfela.

Barbara Kurdej-Szatan boleśnie odczuła skutki wulgarnego wpisu o straży granicznej. Aktorka straciła już kilka kontraktów, których wartość szacuje się w setkach tysięcy złotych. Teraz usilnie stara się odzyskać sympatię ludzi. Ostatnio w studio "Dzień dobry TVN" obwieściła, że zamierza zorganizować akcję "Serce dla ludzi granicy", której celem jest zapewnienie opieki psychologicznej dla pracowników służby granicznej.

NIE PRZEGAP: Klaudia el Dursi jest załamana, lekarz postawił jej synowi straszną diagnozę. Nie miała pojęcia, że jest aż tak źle...

W ostatnią niedzielę (19 grudnia) paparazzi nie spuszczali wzroku z byłej gwiazdy "M jak miłość". Na ich oczach Barbara Kurdej-Szatan wsparła finansowo starszego pana. Mężczyzna podszedł do niej na parkingu. Aktorka wsiadła do swojego Jaguara, który kosztuje około 250 tysięcy złotych. Spuściła szybę, po czym wręczyła mu banknot 20 zł. Dziennikarze "Faktu" donoszą, że zapłaciła mu za "pilnowanie auta". 

Obdarowany mężczyzna bardzo ucieszył się z pieniędzy. Wziął od niej banknot, a na jego twarzy zagościł szeroki uśmiech. Zobaczcie zdjęcia niżej. Myślicie, że Barbara Kurdej-Szatan wiedziała, że obserwują ją paparazzi? Dajcie znać w komentarzach niżej, jak oceniacie jej hojność. 

NIE PRZEGAP: Barbara Sienkiewicz urodziła bliźniaki w wieku 60 lat! Tak dziś wygląda życie aktorki serialu "Ranczo" [ZDJĘCIA]

Sonda
Myślisz, że 20 zł to duży datek dla starszego pana?

NIE PRZEGAP: Tak wygląda polskie, arystokratyczne menu wigilijne. Książę Lubomirski z księżną Heleną ujawniają. Znacie te potrawy?

NIE PRZEGAP: Padniecie, gdy dowiecie się, kim jest nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak! Jej byli teściowie są nim zachwyceni!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE