Kurdej-Szatan

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Kurdej-Szatan

A to zaskoczenie!

Basia Kurdej-Szatan odmówiła prowadzenia śniadaniówki! TVN chciało zrobić z niej gwiazdę poranków

2022-11-26 19:10

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) chce być postrzegana głównie jako aktorka. Jednak ostatnio pojawiły się informacje, że wspólnie z mężem Rafałem będą prowadzić śniadaniówkę. Okazuje się, że to nieprawda, ale celebrytka przyznaje, że dostała kuszącą propozycję z TVN, którą... odrzuciła!

Basia Kurdej-Szatan w zeszłym roku zapewniła sobie spory rozgłos. Stało się za sprawą obraźliwego postu, który zamieściła w sieci. Konsekwencje były bolesne, a aktorka wylała morze łez. To jednak nie przekreśliło kariery celebrytki. Ostatnio pojawiły się informacje, że Basia wspólnie ze swoim mężem Rafałem będzie prowadziła poranny program śniadaniowy "Poranny Rogal" na antenie Zoom TV. Dla wielu to może być spore zaskoczenie, ale przecież Kurdej-Szatan ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu przeróżnych programów.

Kurdej-Szatan odmówiła TVN

Aktorka w rozmowie z Pudelkiem zdementowała te rewelacje. "Wyjaśniła, że nagrała kilka odcinków 20-minutowego programu rozrywkowego, który jest po prostu emitowany w porannych godzinach", czytamy na stronie portalu. Jednocześnie Basia ujawniła, że swego czasu dostała od TVN propozycję poprowadzenia "Dzień Dobry TVN". Nie przyjęła jej, bo nie chciała, żeby ludzie kojarzyli ją wyłącznie z prowadzeniem programów. Ona jest przecież przede wszystkim aktorką:

- W TVN-kiedyś odmówiłam prowadzenia "Dzień Dobry TVN", dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką. Scenę kocham i kocham grać. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenie stricte dla dziennikarzy - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem. 

Sonda
Lubisz Basię Kurdej-Szatan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają