Basia Kurdej-Szatan poprowadzi własny program śniadaniowy! Wiadomo, kto będzie jej partnerował na ekranie

i

Autor: AKPA/Piętka

A to niespodzianka!

Basia Kurdej-Szatan poprowadzi własny program śniadaniowy! Wiadomo, kto będzie jej partnerował na ekranie

2022-11-16 19:30

Basia Kurdej-Szatan (37 l.) ma zadebiutować w nowej roli! Aktorka ma poprowadzić poranne pasmo śniadaniowe w telewizji Zoom TV. Co więcej, wiadomo już, kto będzie partnerował jej w programie. Świeżo upieczonym prezenterem u boku swojej żony zostanie Rafał Szatan (34 l.). W roli prowadzących "Porannego rogala" do tej pory występowali już m.in. Kajra (38 l.) oraz Sławomir (39 l.). Będziecie oglądać?

Basia Kurdej-Szatan zadebiutuje w roli gospodyni programu śniadaniowego. "Poranny Rogal" poprowadzi razem z Rafałem Szatanem

Basia Kurdej-Szatan rozpoczyna nowy etap kariery! Aktorkę widzowie będą mogli zobaczyć w roli prowadzącej telewizji śniadaniowej. Razem z Rafałem Szatanem poprowadzą program "Poranny Rogal" na antenie Zoom TV. To szansa na powrót do telewizji Barbary Kurdej-Szatan, która po swoim ubiegłorocznym, uznanym za obraźliwym, wpisie na temat Polskiej Straży Granicznej miała spore kłopoty zawodowe.

Post zamieszczony przez wzburzoną aktorkę wywołał sporo zamieszania i ściągnął na nią falę hejtu. Otwartość Basi Kurdej-Szatan kosztowała ją także posadę w TVP, kiedy to usunięto ją z obsady serialu "M jak miłość", oraz kontrakt reklamowy z siecią Play. Teraz to już jednak przeszłość, a aktorka szykuje się już do nowych wyzwań na ekranie.

"Poranny Rogal" jest emitowany na antenie Zoom TV od lipca 2022 roku, przyciągając przed ekrany wielu fanów. Twórcy formatu do roli prowadzących programu śniadaniowego zaprosili do tej pory m.in. Kajrę i Sławomira. W czym ich małżeństwo przypomina im słodkie wypieki? Obejrzyjcie sami poniżej!

Oj, coś tu poszło nie tak... Basia Kurdej-Szatan zaliczyła małą wpadkę modową! Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy uważasz, że Basia Kurdej-Szatan sprawdzi się w roli prowadzącej "Porannego rogala"?
Świąteczna niespodzianka od M jak miłość! Pierwszy raz powstanie specjalny odcinek serialu z okazji Bożego Narodzenia
Nasi Partnerzy polecają