Prawdziwy szok!

Beata Kozidrak od wielu lat NOSI PERUKĘ. Tak wyglądają jej prawdziwe włosy. Mamy zdjęcie

2023-02-15 18:10

Beata Kozidrak (63 l.) od lat nie zmienia wizerunku. Zakłada oryginalne stroje w rockowym charakterze, odsłania zgrabne nogi, kocha płaszcze i kozaczki. Niezmienna od lat jest też jej fryzura. Kozidrak farbuje włosy na blond i układa je w fale. Tylko że nie zawsze widzimy prawdziwe włosy gwiazdy. Beata Kozidrak od lat nosi perukę. Ma ich co najmniej kilka. Jednak zdjęcie z wakacji ujawnia prawdziwą fryzurę gwiazdy! Zobaczcie sami!

Beata Kozidrak to niekwestionowana ikona polskiej sceny. Nie są w stanie tego zmienić nawet skandale takie jak ten, gdy została zatrzymana po alkoholowym rajdzie samochodowym. A jak na ikonę przystało, od lat jest wierna swojemu scenicznemu wizerunkowi. Kozidrak lubi podkreślać swoją kobiecość, odsłania szczupłe, zgrabne nogi, nakłada gorsety, jest wierna płaszczom i kozaczkom. Niezmienna od lat jest też fryzura gwiazdy.

Beata Kozidrak nosi perukę

Beata Kozidrak w latach 80. była brunetką i nosiła modne wtedy, kręcone włosy. W jej przypadku nie była to jednak trwała ondulacja, a sama natura. Od lat 90. podziwiamy ją jednak jako gorącą blondynkę. Od tego czasu Beata nie zmienia odcienia koloru włosów ani uczesania. Jest wierna stylizacji z lekkimi falami. I za każdym razem zachwyca objętością włosów. Okazuje się jednak, że to peruka. Beata Kozidrak znalazła niezły sposób na to, by trudno było dojrzeć, że tak naprawdę jej bujna grzywa jest sztuczna - perukę nakłada kilka centymetrów nad linią naturalnych włosów i wypuszcza na twarz swoją naturalną grzywkę. Niestety, kilka razy zdarzyło się już, że przedziałek naturalnej peruki nie pokrył się równo z naturalnym przedziałkiem na głowie gwiazdy. Wtedy wszystko wyszło na jaw. 

Dlaczego Beata Kozidrak nosi perukę? Tego nie wiadomo. Gwiazda nie narzeka raczej na słabe i rzadkie włosy. Być może chodzi więc o względy wygody. Zamiast stylizować swoja włosy, Beata może je po prostu spiąć i szybko nałożyć wystylizowaną już, gotową do zadania szyku perukę. 

Prawdziwy wygląd Kozidrak ujawnia jedno z jej zdjęć z wakacji, które możecie zobaczyć w naszej galerii!

Swoją nieprawdziwą fryzurę prezentuje nam na co dzień także Magda Gessler. Wielka burza loków restauratorki jest doczepiana do jej głowy. Zdjęcia z wakacji gwiazdy "Kuchennych rewolucji" za każdym razem udowadniają, że jej włosy w rzeczywistości prostują się i jest ich mniej niż możemy zobaczyć w telewizji. ZOBACZ: Magda Gessler bez doczepianych włosów wygląda jak inna osoba. Nie poznalibyśmy jej!

Sonda
Wybaczyłeś Beacie Kozidrak jej pijacki rajd?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany