Piotr Kraśko wyprowadzi się z Polski?! Powalające doniesienia z TVN

i

Autor: AKPA Piotr Kraśko wyprowadzi się z Polski?! Powalające doniesienia z TVN

Przecieramy oczy ze zdumienia

Będziecie w szoku, jakie wykształcenie ma Piotr Kraśko! Nic wspólnego z dziennikarstwem! Mało kto dziś decyduje się na ten kierunek studiów

2023-07-24 10:01

Piotr Kraśko to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Przez lata zaskarbił sobie szacunek wśród telewidzów, relacjonując najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie. Wydawać się może, że tak doświadczony i popularny dziennikarz musiał ukończyć dziennikarstwo. Nic bardziej mylnego! Zobaczcie, co studiował Piotr Kraśko!

Piotr Kraśko to ikona polskiego dziennikarstwa informacyjnego. W swojej karierze relacjonował najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie. Choć swoją przygodą z dziennikarstwem i telewizją zaczął już jako dziecko, występując w programie "5-10-15", to później zdecydował się wybrać bardzo oryginalną ścieżkę swojej kariery. Dziś, mało kto już decyduje się na ten kierunek studiów. Zobaczcie, co studiował popularny dziennikarz!

Szokujące wykształcenie Piotra Kraśki. To wcale nie było nie dziennikarstwo!

Piotr Kraśko swoją przygodę z prawdziwą telewizją i prezentowaniem rozpoczął w Telewizji Polskiej. Wygrał bowiem konkurs na spikerów. Od tamtego czasu stale rozwijał się i stawał się ikoną telewizji. Był korespondentem w Stanach Zjednoczonych, a także relacjonował wydarzenia z pielgrzymek Jana Pawła II. Relacjonował również tragiczne wydarzenie z kwietnia 2010 roku ze Smoleńska. Teraz po długiej przerwie powrócił do wielkiej telewizji i możemy oglądać go w TVN i TVN 24, gdzie prowadzi "Fakty" i "Fakty po Faktach". Mało jednak kto wie, że Piotr Kraśko nie skończył wcale dziennikarstwa. Ukończył studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Zobacz poniższą galerię: Tak wyglądał Piotr Kraśko

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Sonda
Lubisz Piotra Kraśkę?