Będziecie zaskoczeni ile Joanna Krupa zarobi w tym roku! Ta kwota powala z nóg

2021-09-29 13:55
Będziecie zaskoczeni ile Joanna Krupa zarobi w tym roku! Ta kwota powala z nóg
Autor: Instagram Będziecie zaskoczeni ile Joanna Krupa zarobi w tym roku! Ta kwota powala z nóg

Jurorka "Top Model" to prawdziwa bizneswoman. Joanna Krupa ma kilka źródeł dochodu, a kwota jaka trafi w tym roku na jej konto jest ogromna. Z takim zapleczem finansowym może spać spokojnie i spełniać swoje marzenia.

Joanna Krupa swoją karierę w modelingu rozpoczęła za oceanem, ale to w Polsce zaczęła zarabiać największe pieniądze. Stała się prawdziwą gwiazdą odkąd została jedną z jurorek programu "Top Model". Jej popularność przełożyła się na lukratywne kontrakty reklamowe, za które zgarnia naprawdę ogromne kwoty.

POLECAMY: Właśnie wyszła na jaw szokująca prawda o małżeństwie Joanny Krupy! Jej mąż jest WŚCIEKŁY!

Krupa zostanie milionerką?

Joasia ma nosa do podpisywania kontraktów, na których świetnie zarabia. W końcu każdy w Polsce ją kojarzy, a reklamodawcy chętnie wykorzystują jej wizerunek. Portal Pudelek podliczył ile jurorka "Top Model" zarobi do końca tego roku.

- Joanna do końca 2021 roku zarobi ponad pięć milionów złotych. W tym roku podpisała kontrakt reklamowy z dużą siecią marketów RTV AGD, reklamowała jedną z największych drogerii, ma kontrakt z firmą z produktami dla dzieci i reklamuje zabawki dla dzieci - zdradza informator portalu.

Do tego dochodzi oczywiście wynagrodzenie za udział w popularnym programie TVN.

- Prowadząca "Top Model" dostała też duże pieniądze za pracę w programie, jednak najwięcej zainkasowała, będąc twarzą firmy produkującej bieliznę oraz na własnej linii perfum - dodaje.

Krupa to królowa Instagrama

Wchodząc na profil Krupy na Instagramie, ma się wrażenie, że dominuje ja nim jej urocza córeczka Asha. Trzeba przyznać, że mała jest niezwykle słodka, nic więc dziwnego, że znana mama chętnie pokazuje jej zdjęcia. Jednak macierzyństwo stało się kolejnym źródłem jej dochodów, a na Instagrama oprócz rodzinnych fotek, wrzuca reklamy przeróżnych produktów.

- Dodatkowo aktywnie prowadzi Instagram, gdzie reklamuje między innymi wegańskie kosmetyki. Za jeden post lub stories bierze od kilkunastu tysięcy złotych wzwyż - czytamy na portalu.

Jak widać, Joanna świetnie sobie radzi nie tylko w świecie modelingu, ale przede wszystkim biznesu.

Rozwiąż nasz test i sprawdź, czy nadajesz się na gwiazdę

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:
Strefa wolna od dymu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE