Nie miała sobie równych!

Bestsellery Empiku. Doda z gigantycznym dekoltem! Uf, gorąco!

2023-02-07 20:43

7 lutego w Warszawie odbyła się kolejna gala Bestsellerów Empiku. Wydarzenie, które emitowane jest w TVN-ie, przyciągnęło na ściankę plejadę znanych i lubianych artystów. Show skradła Doda (39 l.), która postawiła na czarną mini z licznymi zdobieniami.

TVN po raz kolejny podjął się organizacji gali Bestsellery Empiku, decydując się na emisję wydarzenia na swojej głównej antenie. W tym roku na scenie zapowiedziano występy m.in. Agnieszki Chylińskiej, Mroza, Vito Bambino czy Dawid Podsiadło. Artyści, którzy sprzedali najwięcej płyt, zostali nominowani w najważniejszych kategoriach muzycznych. Wśród nich zabrakło Dody, która i tak zjawiła się na imprezie. Myślicie, że pojednała się z władzami stacji?

Bestsellery Empiku. Doda z gigantycznym dekoltem! Uf, gorąco!

Doda w świetnym humorze pozowała na ściance, prezentując godną siebie stylizację - artystka postawiła na czarną mini ze specjalnymi błyskotkami. Najwięcej uwagi, nie da się ukryć, przyciągał głęboki dekolt, który gwiazda prezentowała z dumą. Poza tym postawiła na nieco inne niż na co dzień uczesanie - perfekcyjnie równą grzywkę.

Po kolorowym dywanie przeszła się również Joanna Opozda, której obecność na gali nieco zaskakuje. Aktorka, która w ostatnim czasie pojawia się w przestrzeni medialnej głównie za sprawą konfliktu z Antkiem Królikowskim (34 l.), postawiła na limonkową elegancką sukienkę godną każdej gali. 

Fotoreporterom do zdjęć pozowali również: Iga Krefft, Honortata Skarbek, Mateusz Banasiuk czy Maria Sadowska. Anna Gacek i Ola Domańska zaliczyły delikatną wpadkę, przywdziewając na siebie identyczną sukienkę.

Imprezę poprowadzili: Marcin Prokop oraz prezeska zarządu Emipku Ewa Szmidt-Belcarz.

Zdjęcia wszystkich gwiazd w galerii poniżej.

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy Doda sprawdziłaby się w "The Voice of Poland"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany