Bogusław Linda pokazał zdjęcie z żoną

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Bogusław Linda pokazał nowe zdjęcie z żoną. To rzadkość

2022-06-20 14:08

Bogusław Linda (70 l.) to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych aktorów w historii polskiej kinematografii. Mężczyzna od ponad 20 lat jest w związku małżeńskim z Lidią Popiel (63 l.). Ostatnio opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z żoną, co - w jego przypadku - jest prawdziwą rzadkością!

Bogusław Linda to jeden z najpopularniejszych aktorów filmowych w Polsce. Ogromną sławę przyniosła mu rola Franza Maurera w "Psach" Władysława Pasikowskiego. To właśnie dzięki współpracy z tym reżyserem widzowie kojarzą go z postacią twardego, cynicznego, policjanta. Poza tym aktor ma na swoim koncie wiele innych znaczących kreacji.

Zobacz również: Bogusław Linda niknie w oczach! Co się dzieje z legendarnym aktorem?!

Pierwszą żoną Bogusława Lindy była Lidia, matka jego dwóch synów: bliźniaków Michała (43 l.) i Mikołaja (43 l.). O związku tej dwójki nie wiadomo jednak zbyt wiele, ponieważ aktor bardzo chroni swoją prywatność. Podobno Linda miał ściągnąć ją z Torunia do Warszawy, ale ostatecznie nigdy to tego nie doszło. W 2000 roku mężczyzna ożenił się z Lidią Popiel, którą poznał na planie filmu "Kroll". Para doczekała się córki, Aleksandry (30 l.). Państwo Lindowie uchodzą za jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Bardzo rzadko pojawiają się na salonach i praktycznie nie opowiadają o swoim życiu prywatnym. W programie "Uwaga! Kulisy sławy" Linda wyznał, że sekretem ich udanego i szczęśliwego małżeństwa jest to, że są dla siebie wzajemnie atrakcyjni i niewymienialni. 

Bogusław Linda i Lidia Popiel mają również konta w mediach społecznościowych. Regularnie udzielają się zwłaszcza na Instagramie, gdzie obserwuje ich kilkanaście tysięcy osób. Ostatnio aktor postanowił zaskoczyć fanów i opublikował zdjęcie ze swoją ukochaną żoną. Widzimy na nim, jak czule ją obejmuje. Para była na obiedzie w jednej z eleganckich restauracji w Rozalinie.

Obserwatorzy Lindy doceniają go nie tylko za role w kultowych filmach, ale również stałość w uczuciach oraz autentyczność. Jak możemy przeczytać w komentarzach:

"Kocham, uwielbiam, ubóstwiam za tę stałość w związku. Niejeden celebryta czy zwykły facet mógłby brać przykład. Szacun",

"Inteligentni, z charakterem i dystansem do siebie i do świata, utalentowani, niczego nie udają",

"Wspaniali oboje. Spotykam ich na spacerach. Zero szpanu i udawania",

"Wzór małżeństwa z klasą".

Galeria: Tak wygląda teraz 69-letni Bogusław Linda

Kasia Cichopek dostała nowy program w TVP
Sonda
Jakim aktorem jest, Twoim zdaniem, Bogusław Linda?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE