Ależ oni się kochają

Borys Szyc migdali się na plaży z żoną. Skryli się za wózkiem na zabawki. Rozgrzewali się, bo nad morzem zimno? Mamy zdjęcia

2023-08-14 4:30

Borys Szyc (45 l.) i jego żona Justyna Szyc-Nagłowska (43 l.) co roku w sierpniu obierają ten sam kierunek - urokliwe Chałupy na Mierzei Helskiej. Nie inaczej było i tym razem. Ale choć pogoda nie rozpieszczała, bo na plaży trudno było wytrzymać bez ciepłej bluzy z kapturem, Borysowi i jego żonie było gorąco. Para skryła się za wózkiem na zabawki i nie szczędziła sobie czułości. Zobaczcie zdjęcia.

Borys Szyc migdali się na plaży z żoną. Skryli się za wózkiem na zabawki. Rozgrzewali się, bo nad morzem zimno? Mamy zdjęcia

Ależ oni się kochają! Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska nie zawsze mieli z górki - rozstali się i wrócili do siebie dopiero po latach, a później wspólnie mierzyli się z problemami alkoholowymi aktora. Ale już od kilku lat w ich życiu panuje istna sielanka i aż miło patrzeć, gdy okazują sobie uczucie.

Szyc i Nagłowska jak co roku o tej porze przyjechali do ulubionych Chałup. Nastoletnie już córki Justyny i pierworodna córka Borysa zostały w domu. Nad morze zabrali zaś Henia, który skończył niedawno trzy lata. Na szczęście na plaży chłopczyk potrafił zająć się zabawą w piasku, dzięki czemu rodzice mieli chwilkę dla siebie. Nie zaopatrzyli się w parawan, ale wystarczyło, że skryli się za wózeczkiem na plażowe akcesoria i zabawki. I wręcz nie mogli się od siebie odkleić.

Przy okazji okazało się, że Borys Szyc to nie tylko tata, ale i mąż na medal. Zadbał o to, by jego ukochana mogła odpoczywać. Pomagał jej się nawet ubierać. I to właśnie on prawie przez cały zajmował się ich synkiem. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak Borys Szyc i jego żona baraszkują nad morzem. Prawda, że słodka z nich para?

Borys Szyc o piciu i ćpaniu w Warszawiance i walce z uzależnieniami / "Mellina" #31
Listen on Spreaker.